İstanbul'da su altında yunus görüntülendi

İstanbul'da su altında yunus görüntülendi

Zıpkınla balık avlama videosu çeken bir vatandaş, suyun altında yunus ile karşılaştı. Aniden karşısına çıkan yunusla şaşkınlık yaşayan vatandaş, ilk defa su altında yunus gördüğünü söyledi.

İstanbul'da su altında yunus görüntülendi

İstanbul’da adeta dans edercesine yüzen yunus balıkları, kameralara genelde su üzerine çıktığı zaman yakalanıyor.

Erdoğan Ovabaşı isimli vatandaş, Yenikapı açıklarında zıpkınla avlanmak için daldığı sırada karşısına yunus balığı çıktı.

Dalgıcın su altı kamerası ile yunus balığıyla karşılaşması saniye saniye kameralara yansıdı.

ÇIKARDIĞI SES DUYULDU

Görüntülerde, su altında önce yunus balığın çıkardığı ses duyuluyor. Ardından küçük balıkların kaçışması ile yunus balığının 2 metre yakınından yüzerek geçtiği görülüyor.

İstanbul'da su altında yunus görüntülendi VİDEO

İstanbul da su altında yunus görüntülendi #1

"SU ALTINDA İLK DEFA GÖRDÜM"

Hayatında daha önce böyle bir ana tanıklık etmediğini ifade eden YouTuber Erdoğan Ovabaşı, “Müsilajın bitmesi ile İstanbul Yenikapı açıklarında bir dalış yapmaya karar verdim. Zıpkınla balık avı videosu çekmek için denize girdiğimde yunus balığı ile karşılaştım. Su üstünde çok görüyorduk ama su altında ilk defa gördüm, biraz heyecanlandım. Gerçekten çok güzel sevimli hayvanlar. Denizlerimizi temiz tutarsak bu tür hayvanları daha çok görürüz. Su altında aniden karşıma çıkınca biraz korktum ama korktuğum gibi bir hayvan değildi.” dedi.

İstanbul da su altında yunus görüntülendi #2