Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu

Düzce'de, bisiklet tamircisi oğluna yardımcı olmak için yanında çalışmaya başlayan 55 yaşındaki kadın, 5 yıldır bisiklet tamir ediyor.

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu

Düzce'de yaşayan 3 çocuk annesi Emine Yüksel, bisiklet tamircisi oğluna, 5 yıl önce montaj için gönderilen bisikletlerin kolilerini açarak yardım etmeye başladı.

YARDIMLA BAŞLADI USTA OLDU

Emine Yüksel, bir süre sonra bisikletlerin montajlarını da yaparak eline ilk tamir anahtarını aldı. Yüksel daha sonra bisiklet tamirine de merak salınca, 5 yıldır bisiklet tamir ustası olarak çalışmaya başladı.

Bisikletlerin her vidasını söken ve tamir ettikten sonra yerine takan Yüksel, bisiklet tamirciliği dışında evinde yemek yapmaya ve ev işleriyle meşgul olmaya devam ediyor.

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu VİDEO

"KADINLAR HER ŞEYİ BAŞARIR"

İşini severek yaptığını belirten Emine Yüksel, "Ben hevesliydim. Bisiklet tamiri için gelenler şaşırıyor. İlgi çekiyor. Eve gidiyorum, yemek yapıyorum, işimi yapıyorum. Tekrar buraya yardıma geliyorum. Çok zevkle yapıyorum. Kadınların başaramadığı bir şey yok. Kadınlar her şeyi başarır. Yeter ki istekli olsunlar." diye konuştu.

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu #1

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu #2

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu #3

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu #4

Bisiklet tamiri için oğluna yardımcı olan kadın usta oldu #5