Adıyaman'da polislerden örnek davranış

Adıyaman'da polislerden örnek davranış

Devriye görevi esnasında çöpten yiyecek toplayan akli dengesi yerinde olmayan gence yemek ısmarlamak için polis ekipleri, dakikalarca dil döküp ısrar etti.

Adıyaman Yeni Mahalle'deki Koşu Parkı yakınlarında devriye görevi yapan Adıyaman İl Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polis memurları, çöp konteyneri içerisinde yiyecek arayan ve Şanlıurfalı olduğu öğrenilen İbrahim isimli gencin yanına gitti.

Adıyaman'da polislerden örnek davranış ViDEO

YEMEK ISMARLAMAK İSTEDİLER

Uzun süredir Adıyaman’da yaşadığını ve karnını sadece çöplerden topladığı yiyecekle doyurduğunu söyleyen İbrahim’e, polis ekipleri, yemek ısmarlamak ve maddi olarak yardımcı olmak istedi. Akli dengesi yerinde olmadığı öğrenilen genç, polislerin teklifini geri çevirdi.

DAKİKALARCA DİL DÖKTÜLER

Polis memurları, “Biz de öğle yemeğine gideceğiz, buyur gel beraber olsun. Dört kişi burada sana yardımcı olmak, seninle yemek yiyebilmek için uğraşıyoruz. Bizimle gel beraber yemek yiyelim, senden rica ediyoruz.” diyerek İbrahim’e dakikalarca dil döktü, ısrar etti.

POLİSLERİN TEKLİFİNİ GERİ ÇEVİRDİ

Polislerin ısrarlarını geri çeviren İbrahim, teşekkür ederek ayrıldı. İbrahim’in tekliflerini geri çevirmesine üzülen polis memurları da ekip aracına binerek, bölgeden uzaklaştı.