Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar

Şimdilerde kendisinden 21 yaş küçük Pınar Kayabaşı ile aşk yaşayan ünlü şef Somer Sivrioğlu, YouTube’de yayınlanan ‘Katarsis’ programında eski eşi Aslı Sivrioğlu ile boşanma nedenini açıkladı.

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar

Yaklaşık 5 yıldır TV8 ekranlarında yayınlanan ‘Masterchef Türkiye’nin jüri üyelerinden Somer Sivrioğlu, baba olduktan sonra hayatında nelerin değiştiğini ve bir dönem gündemden düşmeyen boşanma haberleri hakkında Uzman Psikolog Gökhan Çınar’a çarpıcı itiraflarda bulundu.

YouTube’de yayınlanan ‘Katarsis’ programında konuşan ünlü şef, ilk olarak hayatındaki dönüm noktasını anlattı:

Somer Şef, şöyle konuştu:

“Gözlükleri attım, okulu biraz saldım”

“İlk gerçek ve mantıklı aşık olduğum zaman çok farklı bir şey yaşadım. Lise zamanlarında aşık olduğum kız, benim yine çok yakın olduğum bir arkadaşımla sevgili oldu. O arkadaşım bir gün bana geldi ve dün akşam onun elini tuttum ve öpüştük dedi. O an işte dönüştüğümü hissettim. O zamana hep iyi bir çocuktum.

Arkadaşım ise serseri, hayta ve çok yakışıklı bir çocuktu. Kendi kendime iyi olmak işe yaramıyor dedim. Okulun iyi olması, iyi bir çocuk olmak veya güzel şiir yazmak bir işe yaramamıştı benim için. İlerleyen zamanlarda bambaşka bir Somer geldi. Gözlükleri attım, okulu biraz saldım ve o bu bana çok iyi geldi. Çok ciddi bir dönüm noktası oldu.”

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar #1

“20 yıla yakın süre evli kaldım”

Bir süredir kendisinden 21 yaş küçük Pınar Kayabaşı ile aşk yaşayan Sivrioğlu, eski eşi Aslı Sivrioğlu ile boşanmalarıyla ilgili adeta içini döktü.

Sivrioğlu, “29 yaşında evlendim, 20 yıla yakın süre evli kaldım. Eşim ile yurt dışında evliydim. Böyle olunca ona çok daha fazlasını yüklüyorsun. O benim sadece eşim, partnerim veya aşığım değil, aynı zamanda dert ortağım, iş ortağım ve yoldaşımdı. Böyle olunca her şeyi çok daha yoğun yaşıyorsun.

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar #2

“Her şeyi ona vermeye çalışıyorsun”

Her şeyi ondan bekliyorsun ve her şeyi ona vermeye çalışıyorsun. Bu da doğal olarak yıpratıcı oluyor. İlişki haliyle eskiyor. Bu zamana kadar hiçbir yerde konuşmadım ama şunları söylemek istiyorum. İlişki iki kişi arasında yaşanır ve o duyguyu o iki kişi bilir. Şekil olarak yanlışlarım olabilir, çok daha açık olmam gerekiyordu kendisine. Çok daha bu eskimeyi ifade ediyor olabilmek gerekiyordu. Bunda benim hatam var ve bunu kabul ediyorum.” dedi.

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar #3

“İlişkimiz eskidi”

51 yaşındaki ünlü şef, “Basında anlatılanlar gibi de değil hiçbir şey. Durup dururken hiç kimse böyle bir şey yapmaz. Yok efendim; ‘Parayı buldu, şöhreti buldu’. Bir insan bunlara bakar mı sizce? İlişkimiz eskidi, biz o ilişkiyi dönüştüremedik ve yenileyemedik. Önce kendin açıyorsun, sonra kapıdan biri geliyor. Hiçbir zaman kilitli bir kapıya kimse gelmiyor ya da sen kilitli bir kapıyı kırıp, içinden çıkmıyorsun. O kapı zaten eskimişti. O yüzden böyle sonlandı evliliğimiz.

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar #4

“Herkesle çocuk yapamazsın”

Eski eşim ile ilgili şunları söyleyeceğim. Herkesle aşk yaşayabilirsin ama herkesle çocuk yapamazsın. İyi ki onunla böyle bir şey yaşamışım. Bu dönem çocuklarımla bir aradayım ve bana çok iyi geliyor. Ben de onların hayatında olmaya çalışıyorum. Oğlum ve kızımla ilişkim çok iyi. Birlikte hayatı sorguluyoruz Dürüst bir ilişkimiz var. O açıdan da çok mutluyum.” şeklinde konuştu.

Somer Sivrioğlu’ndan samimi itiraflar #5

İlginizi Çekebilir
Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çi go ti
Tatlıses: Bize Cumhurbaşkanımız yeter gerisi te go ti çi go ti
527 YORUM
Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa'da
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şanlıurfa'da
627 YORUM
Gündem
Jeremy Rifkin CHP programına ABD'den bağlandı
Jeremy Rifkin CHP programına ABD'den bağlandı
1288 YORUM
Gündem
2022 FIFA Dünya Kupası'nda son 16 turu eşleşmeleri
2022 FIFA Dünya Kupası'nda son 16 turu eşleşmeleri
99 YORUM
Dünya Kupası
Paranız misliyle çoğalsın!
ADVERTORIAL
Highfx