Sefirin Kızı'ndan Evlilik Hakkında Her Şey'e bomba transfer! O isim diziye renk katacak

Sefirin Kızı'ndan Evlilik Hakkında Her Şey'e bomba transfer! O isim diziye renk katacak

FOX TV'nin iddialı dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, bomba bir transfere daha imza attı. Sefirin Kızı dizisiyle yıldızı parlayan çocuk oyuncu Beren Gençalp, sevilen dizinin kadrosuna dail oldu.

Senaryosunu Seda Çalışır Karaoğlu, Toprak Karaoğlu ve Ayşe Canan Ertuğ'un kaleme aldığı FOX TV'nin sevilen dizisi Evlilik Hakkında Her Şey, yeni sezonun iddialı yapımları arasında yer alıyor.

Yönetmen koltuğunda Yusuf Pirhasan'ın oturduğu, başrollerinde Sumru Yavrucuk, Gökçe Bahadır, Tülin Ece, Gökçe Eyüboğlu, Sarp Akkaya ve Yiğit Kirazcı'nın yer aldığı Evlilik Hakkında Her Şey, reytinglerini yükseltmeye devam ediyor.

Bir evliliğin bütün aşamalarını dört kadın kahramanın üzerinden ekranlara taşıyan dizi, ünlü konuk oyuncularıyla da dikkatleri üzerine çekiyor.

Son olarak Sevcan Yaşar'ın dahil olduğu Evlilik Hakkında Her Şey'in kadrosuna bomba bir isim daha katıldı.

BEREN GENÇALP KADRODA

Sefirin Kızı dizisinde hayat verdiği Melek karakteriyle yıldızı parlayan ve son olarak Misafir dizisinde rol alan Beren Gençalp, Evlilik Hakkında Her Şey'in kadrosuna dahil oldu.

Beren Gençalp'in, boşanmaların iç yüzünü ve evliliklerin görünmeyen detaylarını ekrana taşıyan diziye konuk olarak mı yoksa daimi oyuncu olarak mı katıldığı henüz bilinmiyor.

Sefirin Kızı ndan Evlilik Hakkında Her Şey e bomba transfer! O isim diziye renk katacak #1

Sefirin Kızı ndan Evlilik Hakkında Her Şey e bomba transfer! O isim diziye renk katacak #2

Bu haber yoruma kapalıdır.