Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye'de cinsiyet değiştiren ünlüler

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye'de cinsiyet değiştiren ünlüler

Selin Ciğerci, Rüzgar Erkoçlar ve son olarak Çukur'da hayat verdiği Timsah Celil rolüyle adından söz ettiren Ahmet Melih Yılmaz, cinsiyet değiştirdi. Bunun üzerine diğer isimler gündeme getirildi.

Radikal bir kararla kimliğini değiştiren  Ahmet Melih Yılmaz, "Ben bütün benlerimi seviyorum esasen. Sizi bilemem tabii" yazdığı bir fotoğraf paylaştı.

Çukur'da oynadığı karakterle adından söz ettiren Yılmaz, Çukur dizisinde hayat verdiği Timsah Celil karakteriyle büyük bir üne kavuşmuştu.

Yılmaz'ın uzun zamandır ortalıkta olmama sebebi belli olurken, bu gündemin ardından cinsiyet değiştiren isimler araştırılmaya başlandı.

En bilinenlerden ikisi Selin Ciğerci ve Rüzgar Erkoçlar olurken, bu isimleri takip eden başka ünlüler oldu.

Erkoçlar ve Ciğerci cinsiyet değiştirdikten sonra evlenirken, diğer isimlerin neler yaptığı ise ayrı bir merak konusu...

CİNSİYET DEĞİŞTİREN ÜNLÜLER

AHMET MELİH YILMAZ

Cinsiyet değiştirdiğini saklamayan Yılmaz, sosyal medya paylaşımlarıyla değişimini gözler önüne serdi.

Akara'da yaşayan oyuncu, Instagram hesabından yeni kareler paylaşmayı ise ihmal etmiyor. Oyuncunun son hali, bugün magazin gündeminde uzun süre konuşuldu.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #1

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #2

SELİN CİĞERCİ

Cinsiyet değiştirme ameliyatı olan ve Gökhan Çıra evlenen ardından boşanan Selin Ciğerci, güzellik üzerine çalışmalar yapıyor. Kendi markasını çıkaran ve popüler bir isim olan Ciğerci, Çıra ile kısa bir süre önce yeniden barıştı.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #3

RÜZGAR ERKOÇLAR

Nil Erkoçlar olarak ekranda görmeye başladığımız Rüzgar Erkoçlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu ve Tuğba Erkoçlar'la mutlu giden bir yuva kurdu.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #4

MELEK ERKOÇLAR

Rüzgar Erkoçlar’ın cinsiyetini değiştirmesinin üzerinden bir yıl geçtikten sonra kız kardeşi Melek Erkoçlar, cinsiyet değiştirme ameliyatı geçirdi ve adını Görkem Batu koydu.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #5

BÜLENT ERSOY

Bülent Ersoy 1981'de Londra'da ameliyat oldu ve cinsiyetini değiştirdi. O dönemlerde Türkiye'de henüz cinsiyet değişikliği tanınmadığı için Ersoy, 8 yıl sahnelerden uzak kaldı.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #6

NESLİHAN DOĞRUSÖZ

İşte Benim Stilim programıyla ünlenen Neslihan Doğrusöz, cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Cinsiyet değiştirdikten sonra adını Doruk yapan ünlü isim, evlilik teklifi bile etti. Ancak aşkı ayrılıkla bitti.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #7

DEVRAN ÇAĞLAR

Sesiyle 80'li yıllara damgasını vuran ve 2019 yılında hayatını kaybeden Devran Çağlar, 2000'li yılların başında cinsiyet değiştirme ameliyatı olmuştu.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #8

AYTA SÖZERİ

En son Kırmızı Oda dizisinde oynayan Ayta Sözeri, gençlik zamanlarında cinsiyet değiştirme ameliyatı oldu. Sözeri şimdilerde sık sık sahne alıyor.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #9

AYBİKE ESİN TUMLUER

Adını İlişki Durumu Karışık dizisi ile duyuran Aybike Esin Tumluer, cinsiyet değiştiren isimlerden oldu. Oyuncu uzun süre gündemde kaldı ve son hali ile herkesi bir hayli şaşırttı.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #10

BEREN GÜNEY

Barbie bebeğe benzemek için sayısız operasyon geçiren Beren Güney, sosyal medyada oldukça popüler bir isim. Cinsiyet değiştirme ameliyatı geçiren Güney, Kerem Tunçeri'nin kendisine attığı mesajları ifşa etmesinin ardından ünlendi.

Şaşırmaya hazır olun... İşte tam liste! Türkiye de cinsiyet değiştiren ünlüler #11

Bu haber yoruma kapalıdır.