Reyting sonuçları 27 Eylül 2021 Pazartesi: Hangi dizi reyting birincisi oldu?

Reyting sonuçları 27 Eylül 2021 Pazartesi: Hangi dizi reyting birincisi oldu?

27 Eylül 2021 Pazartesi akşamı Kalp Yarası, Yalancı, MasterChef Türkiye, Yasak Elma gibi yapımlar ekranlara geldi. Peki reyting birincisi hangi dizi oldu? İşte 27 Eylül Pazartesi reyting sıralaması..

Dün akşam yayınlanan dizi, film, yarışma ve haber programlarının reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak ediliyor.

27 Eylül Pazartesi akşamı ATV'de Kalp Yarası, Kanal D'de Çok Güzel Hareketler 2, Star TV'de Bana Masal Anlatma, FOX TV'de Yasak Elma, TRT 1'de Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı, Show TV'de Güldür Güldür Show ve TV8'de MasterChef Türkiye yapımları arasında reyting yarışı vardı.

Günlük olarak yayınlanan dizi ve programların izlenme oranları, AB ve 20+ABC1 olarak ölçülen reyting sonuçlarına göre sıralanıyor.

Peki, 27 Eylül 2021 Pazartesi reyting sıralamasına göre en çok ne izlendi? Hangi dizi ve yarışma programları birbiriyle kapıştı? İşte 27 Eylül 2021 Pazartesi reyting sonuçları...

27 EYLÜL 2021 PAZARTESİ REYTİNG SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

27 Eylül 2021 Pazartesi günü yayınlanan dizi, film, yarışma ve haber programlarının reyting sonuçları açıklandı.

Total izleyici grubunda birinciliği Kalp Yarası, ikinciliği Esra Erol’da, üçüncülüğü Yasak Elma aldı.

AB Grubunda ise birinci sırada MasterChef Türkiye, ikinci sırada Selçuk Tepeli İle Fox Ana Haber, üçüncü sırada Yasak Elma yer aldı.

Reyting sonuçları 27 Eylül 2021 Pazartesi: Hangi dizi reyting birincisi oldu? #1

Bu haber yoruma kapalıdır.