MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri

Örgüt üyelerinin ilk kez açık kimlikle verdikleri röportajlara, yaşanmış olaylara ve belgelere yer veren drama belgesel "Mahrem", ilk bölümüyle 14 Temmuz Çarşamba günü TRT 1'de ekrana gelecek.

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri

TRT 1 tarafından hazırlanan “Mahrem” belgeseline ait ilk tanıtım, TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren tarafından sosyal medya hesabından yapılan paylaşımla duyuruldu.

EREN: FETÖ'NÜN ALÇAKLIKLARINI ANLATMAYA DEVAM EDİYORUZ

Belgeselle ilgili yaptığı paylaşımda Eren, “FETÖ’nün alçaklıklarını anlatmaya devam ediyoruz. Hain terör örgütünün kirli ve karanlık yapılanmasının, örgüt şemasının, TSK’ya sızma faaliyetlerinin tanıkların beyanlarıyla ortaya konduğu “MAHREM”, ilk bölümüyle 14 Temmuz’da TRT ekranlarında,” açıklamalarına yer verdi.

Etkin pişmanlık yasasından yararlanan eski örgüt üyelerinin ilk kez açık kimlikle verdikleri röportajların yayımlanacağı belgeselde aynı zamanda FETÖ mağdurlarının da ifadeleri yer alacak.

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri VİDEO

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri #1

ŞOK MANGALARI İLE HAYATLARI KARARTILAN ASKERİ ÖĞRENCİLER

“Mahrem” belgeseliyle ilgili yayımlanan ilk tanıtımda, FETÖ’cü olmayan askeri öğrencilerin TSK bünyesinden sistematik biçimde dışarı atılışı ve örgütün TSK üzerinde hakimiyet kurmasında büyük etkisi olan “Şok Mangaları” da yer alıyor.

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri #2

"HİMMETTİR" DİYEREK ÇALINAN SINAV SORULARI

Belgeselin ilk tanıtımında FETÖ’nün askeri okullara yerleştirmek için özel olarak yetiştirdiği ve takibe aldığı gençlere askeri okullara giriş sınavı sorularını nasıl ve hangi yöntemlerle verdiği de gözler önüne seriliyor.

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri #3

159 AYRI MEKANDA ÇEKİLDİ

“Mahrem” belgeselinin çekimleri 4 ilde, 159 farklı mekânda ve 11 haftada gerçekleştirildi. Belgeselde 2 binden fazla figüran ve oyuncu yer aldı. Senaristliğini Halis Cahit Kurutlu’nun ve Gürkan Tanyaş’ın, yapımcılığını ise Halis Cahit Kurutlu’nun üstlendiği belgeselin yönetmen koltuğunda Hamit Coşkun oturuyor.

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri #4

14 TEMMUZ'DA TRT 1 EKRANLARINDA

“Mahrem” belgeseli ilk bölümüyle 14 Temmuz’da TRT 1’de ekranlara gelecek.

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri #5

MAHREM: İtirafçıların Ağzından FETÖ’nün Şifreleri #6