Yeliz, Özcan Deniz'le yaşadığı aşkı anlattı

Yeliz, Özcan Deniz'le yaşadığı aşkı anlattı

Şarkıcı Yeliz, katıldığı programda yıllar önce Özcan Deniz'le yaşadığı aşkı anlattı.

Yeliz, Özcan Deniz'le yaşadığı aşkı anlattı

Türk Pop Müziği'nin önemli isimlerinden olan Yeliz, Armağan Çağlayan'ın YouTube programına konuk oldu.

Evliliklerinde yaşadığı şiddet olaylarını ve geçirdiği zor günleri anlatan Yeliz, aşk yaşadığı Özcan Deniz hakkında da çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

İşte şarkıcı Yeliz'in açıklamalarından ara başlıklar...

"ERKEĞE PARA YEDİRMEDİM"

"Hayatım boyunca bir erkeğe asla para yedirmedim. Ama metazori olmuştu rahmetlinin zamanında. Çok karanlık bir hayatı vardı, çok şiddet falan görmüştüm. Herkes biliyor zaten. O dönemki iki arabam, evim hepsi gitti. Ama nasıl gitti inan ben de hatırlamıyorum.

"İKİ EVLİLİK YAPTIM"

Keşke şimdiki aklım olsaydı. Çok ağır bedeller ödedim. Kadına şiddetin en yükseğini yaşadım. Psikolojik ve fiziksel olarak çok bedeller ödedim. Kendisi normal değil ve yasaklı madde kullanıyordu o zamanlar. Beni bulaştıramadılar. İki evlilik yaptım, ikisi de öyleydi. Şiddet ve işkence gördüm.

Yeliz, Özcan Deniz le yaşadığı aşkı anlattı #1

"BEBEĞİMİ DÜŞÜRDÜM"

İkinci evliliğimde hamile kaldım. Fakat şiddetten dolayı bebek düştü. Şiddet gördüğüm için bebek sahibi olamadım. Darp raporu aldım. O beraberliğim 1,5 yıl kadar sürdü. O da rahmetli oldu. Ben babama çekmişim, babam da Bebek'te apartmanı olan bir insanmış. Boğaziçi Üniversitesi'nin orası çiftlikleriymiş. Babam da bir güzel eş dost ahbap edinmiş... Ben de öyleyimdir, yenilsin içilsin.

"ÇOK AŞIK OLDUM"

Çok aşık oldum. 12 gün evden çıkmadık. Ben çalışıyordum, gece dönüyordum. O (Özcan Deniz) bekliyordu beni. Sonra ayrıldık. Çünkü o yeni çıkıyordu piyasaya. Şimdiki gibi rahat değildi o zaman. Rahmetli Hilmi Topaloğlu, 'Sen daha yolun başındasın. Kendinden 10 yaş büyük kadınla niye berabersin?' falan... Onun için ayrıldık. Ben ayrıldığım zaman babamı çağırmıştım. Orada babamın dizine yatıp 'Baba çok acı çekiyorum' dediğimi hatırlıyorum."

Yeliz, Özcan Deniz le yaşadığı aşkı anlattı #2

Yeliz, Özcan Deniz le yaşadığı aşkı anlattı #3