Yaşlı adamı döven Halil Sezai'den açıklama

Yaşlı adamı döven Halil Sezai'den açıklama

Tartıştığı 67 yaşındaki yaşlı adama saldıran Halil Sezai, yaptığı davranışın kendisine yakışmadığını belirterek herkesten özür diledi.

Yaşlı adamı döven Halil Sezai'den açıklama

Şarkıcı Halil Sezai'nin 67 yaşındaki mahalle sakini ile yaşadığı kavga anına ait görüntülerin ortaya çıkmasıyla ünlü şarkıcıya tepkiler yağdı.

Sosyal medyanın gündemine oturan bu olay sonrası birçok ünlü isimden de eleştiri geldi.

Sezai ise tüm bu tepkilerin ardından olaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

"BİZE 5 AYDIR 1 BÖLÜM ÇEKTİRMEDİ"

Sezai açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

"Olayı şöyle özetleyeyim de siz yine linçe devam edin; Evet 65 yaşında bir adamla kavga ettim. Kavga ettim diyorum çünkü daha önce defalarca bu abimizin 'gelin lan' tekliflerini reddettim. Güldüm geçtim. İkiz bir villada yan komşumuz oluyor kendileri. Oğlu ile beraber yaşıyorlar. Biz yönetmenimiz Aytaç Ağırlar ile beraber orada 6 kişilik bir ekiple YouTube formatı hazırlıyoruz. Yemek talk showu. Konuk alıyor, yemek yapıyor, sohbet ediyoruz. Fakat maalesef 5 aydır 1 bölüm bile çekemedik. Maddi zararı geçtim manevi olarak burnunuzdan getirdi. Çünkü bu 65 yaşındaki abimiz yönetmenimiz ile olan husumetinden dolayı bize programı çektirtmemeye yemin etmiş. Bağıra çağıra öyle söylüyor 5 aydır! Başardı da zaten sonunda. 5 ay boyunca bu abimiz içip içip ana bacı sülale söverken biz ya sabır çekmekten başka bi şey yapmadık, ilk zamanlardaki sofra muhabbetlerimizin hatırına. 2 senelik bir komşuluk geçmişi içinde çok yiyip içip muhabbet etmişliğimiz vardır. Arasının bozulduğu yönetmenimiz Aytaç yüzünden sabahtan akşama kadar müzik açan. (evde değilken bile kurduğu düzenekle uzaktan yayın yapıyordu) Kafası yerinde değilken ana avrat söven bu 65 yaşındaki abimiz şimdi çıkmış her yerde konuşuyormuş. Varsın konuşsun.

Yaşlı adamı döven Halil Sezai den açıklama #1

"YAPTIĞIM ŞEY HAYVANLIK"

Silah göstermelere, bahçeye 30 tane adam yığmaya filan girmiyorum bile. Çiçekle gittiğim evde sonuç buna dönüştü. Görüntüleri kırpmak kendi küfürlerini hakaretlerini yumruklarını kesmek zaten beni şaşırtmadı. Bunların hepsi dün anlatıldı gerekli mercilere. Benim yaptığım şey de hayvanlık buna söyleyecek bir lafım yok.. Beni bilen bilir aşırı sabırlı ve sakin bir insanımdır ama bu raddeye gelmenin de bir süreci var. Üzgün müyüm? Hem de çok. Değmezdi bu mafya hikayelerini ballandıra ballandıra anlatan, parasıyla her şeyi, herkesi satın alabileceğini düşünen abimiz için. Ben bilmiyor muyum sitenin 50 tane kamerası olduğunu, bilmiyor muyum magazin magazin gezeceklerini beni ve ailemi çok kötü bir pozisyonda bırakacaklarını? Elbette biliyorum. Ama dayanamadım işte. Taş olsa çatlardı aylardır süren bu kadar ağır küfür ve tacize.

Yaşlı adamı döven Halil Sezai den açıklama #2

"HERKESTEN ÖZÜR DİLİYORUM"

Dün ifademi verdim. Daha bir sürü detay var tek tek anlattık. Gerekli adli başvurularımızı yaptık. Savunulacakta bir tarafım yok. Olan oldu. Çok üzgünüm. Herkesten de özür diliyorum. Kendisinden de özür diliyorum. Her ne olursa olsun yapmamam gereken bir şeydi ama işte..."

Halil Sezai'nin yaşlı adama saldırdığı anların en net görüntüsü

Yaşlı adamı döven Halil Sezai den açıklama #3

Yaşlı adamı döven Halil Sezai den açıklama #4