Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor

Yaptırdığı estetik ameliyatlarla değişen Tuğçe Özbudak, samimi açıklamalarda bulundu.

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor

'Adanalı' dizisinde canlandırdığı 'Pınar' karakteriyle şöhreti yakalayan oyuncu Tuğçe Özbudak, geçirdiği estetik operasyonlarıyla konuşulmaya devam ediyor. Eski halinden eser kalmayan Özbudak, samimi açıklamalarda bulundu.

İşte Tuğçe Özbudak’ın açıklamalarından satır başları:

"12 SENE GEÇTİ"

"Adanalı dizisinden bu yana 12 sene geçti. Dizi üç sezon sürdü, o zaman üniversiteden mezun oldum diziye başladım. Tam genç kızlık dönemimdi. Her şeyim tamamen doğaldı, saçlarım olsun kaynak falan yoktu, şimdi biraz var… Sıfır doğal bir kızdım.

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor #1

Yaptırdığı estetik ameliyatlarla değişen Tuğçe Özbudak ViDEO

"MASUM BİR KIZDIM"

Ankara’dan İstanbul’a geldim. O zaman masum bir kızdım. ‘Masumluğunu kaybetti’ diyorlar, aslında kaybetmedim, şartlar gereği ve hevesle bir takım estetik operasyonlar yaptırdım. Bunu saklamıyorum ki ben ne yaptırdıysam söylüyorum. Sosyal medya fotoğraflarla biraz da oynuyorum… Eleştirilerin nedeni bu…

"KÜÇÜK GELİYOR"

Annem estetik yaptırmamı hiç istemedi, annemden gizli burnumu yaptırdım, ilk başlarda anlamadı. Sonra işin içine dudak girdi, daha sonra birkaç kez daha dudak dolgusu yaptırınca çok anlaşılmaya başladı. Çünkü zamanla benim gözüm alıştığı için dudağım gözüme hep küçük geliyordu.

"3 AYDA BİR YENİLETİYORUM"

Bir ay sonra tekrar doktora gittim, ‘Dudağım benim gözüme küçük geliyor’ dedim. Doktor dolgu yapmadı. Burnumda estetik var, dudağımda dolgu, çenemde ve yüzümde de botoks var ama yüzümde kesinlikle bir tane bıçak izi yok. Çeneme üç ayda bir botoks yaptırıyorum.

İlk dolguyu arkadaşıma özenip dudaklarıma yaptırdım. ‘Pişman mıyım’ diye sorarsanız ben kendimden çok memnunum. Fotoğraflarda kötü görünebilir ama o da efektler yüzünden. O uygulamayı kullanmayı seviyorum. ‘Eski halin ne kadar güzeldi, neden yaptın?’ yorumları çok fazla geliyor. Bazı hesaplar var, magazin sayfalarına hakkımda çok kötü yorumlar yapmış, ‘bu ne hal’ tarzı şeyler yazmış. Ben de merak edip ‘bu kim, benden ne istiyor’ diye mesaj atmayı düşündüm. O kişiye tam mesaj atacağım bir bakıyorum, mesaj kutumda o kişiden daha önce bana mesaj gelmiş.

"DOKTORUMU SORUYORLAR"

Benim dudağımı sormuş, 'Dudaklarınız çok güzel olmuş nerede yaptırdınız, doktorun kim falan’ diye… Yani insanlar yorumlarda farklı, mesajlarda farklı davranıyor. ‘Sizi mahkemeye vereceğim’ dediğim zaman da başlıyorlar özür dilemeye… Yüzümde toplam beş estetik var. Nişanlım benim bu halimi beğeniyor."

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor #2

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor #3

Tuğçe Özbudak: Nişanlım benim bu halimi beğeniyor #4

İlginizi Çekebilir
Kızılcık Şerbeti dizisinde başörtüsü sahnesi
Kızılcık Şerbeti dizisinde başörtüsü sahnesi
893 YORUM
Medya
Ayda 32,000TL kazanmanın yolu, bu yatırım!
ADVERTORIAL
CoinPro
Dünya Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu
Dünya Kupası'nda çeyrek final eşleşmeleri belli oldu
106 YORUM
Dünya Kupası
Ali Babacan bedelli askerlik yapan oğlunun yemin törenine katıldı
Ali Babacan bedelli askerlik yapan oğlunun yemin törenine katıldı
521 YORUM
Gündem
Fatih’te üzerine pitbull cinsi köpek salınan polis ateş etti: 1 ölü
Fatih’te üzerine pitbull cinsi köpek salınan polis ateş etti: 1 ölü
1657 YORUM
3. Sayfa