Mehmet Ali Erbil'den evliliğe yeşil ışık

Mehmet Ali Erbil'den evliliğe yeşil ışık

Ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil, bir daha evleneceğini söyledi.

Mehmet Ali Erbil'den evliliğe yeşil ışık

4 yıldan beri sağlık sorunlarıyla uğraşan Mehmet Ali Erbil, önceki akşam Yeniköy’de bir mekan çıkışı kameralara yansıdı. Basın mensuplarıyla ayak üstü sohbet eden Mehmet Ali Erbil’den evlilik sinyali geldi.

"Güzellik uzmanım"

Mekana yanında arkadaşı ve samimi olduğu sarışın bir kadın ile gelen şovmen, "O benim güzellik uzmanım, kendisine borçluyuz" dedi.

Şu sıralar hayatında aşık olduğu birinin olmadığını söyleyen Mehmet Ali Erbil, "Bir kez daha evlenir misiniz?" sorusu karşısında ise tekrardan evlenebileceğinin sinyalini vererek, şöyle konuştu:

"Yalnızlık Allah'a mahsus"

"Neden olmasın, hayat arkadaşı çok önemli. Yalnızlık Allah'a mahsus. Evlilikte yaşa bakmam ki. Bakarsın benden büyük olur, bakarsın 30-35 yaşında."

"Ayda 1 araba parası nafaka veriyorum"

Yıllar önce bir gazeteye röportaj veren Erbil, "Üç eşime nafaka veriyorum şu an, çocuk olmadığı için Sedef’e vermiyorum. Aylık verdiğim nafaka bir araba parası ediyor." diye konuşmuştu.

Mehmet Ali Erbil 1980-2011 yılları arasında toplamda 5 evlilik yapmış bu evliliklerinden Sezin (35), Yasmin (21) ve Ali Sadi (11) isimli üç çocuğu olmuştur.

Mehmet Ali Erbil den evliliğe yeşil ışık #1

Mehmet Ali Erbil den evliliğe yeşil ışık #2

Mehmet Ali Erbil den evliliğe yeşil ışık #3

Mehmet Ali Erbil den evliliğe yeşil ışık #4

Mehmet Ali Erbil den evliliğe yeşil ışık #5

Mehmet Ali Erbil den evliliğe yeşil ışık #6