Ece Erken, istifa etti

Ece Erken, istifa etti

Sunuculuğunu yaptığı programdan istifa eden Ece Erken'e evli sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, sahip çıktı.

Ece Erken, istifa etti

Ece Erken, avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile aşk yaşadığını geçtiğimiz günlerde itiraf etmişti.

Mahmutyazıcıoğlu'nun boşanma aşamasındaki eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu da dün Instagram hesabında, evinin önünde duran arabaların dikiz aynalarını kıran sarışın bir kadının güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerini paylaştı.

"ARAÇLARIMIZA ZARAR VERDİ"

Videoya düştüğü notla o kadının Ece Erken olduğunu ima eden Mahmutyazıcıoğlu, “Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım. Unutmayın ki bir gün herkes yaşayacak, kimisi aldığı duaları kimisi de aldığı ahları" dedi.

Ayrıca Benan Mahmutyazıcıoğlu, bu görüntülerle mahkemeye başvurup Ece Erken hakkında koruma kararı aldırdığını da açıkladı.

Ece Erken evli sevgilisinin arabasının camlarını kırdı İZLE

Ece Erken, istifa etti #1

"PİŞMAN DEĞİLİM"

Çıkan haberlerden sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu'ndan açıklama geldi. Mahmutyazıcıoğlu şunları söyledi:

"Pişman değilim, Ece Erken'in arkasındayım. Allah'tan gelen bir gönül ilişkisi yaşıyorum. Bir davam var, devam ediyor. Ama konuşmak istemiyorum çünkü evlatlarım var.

"CANI SAĞ OLSUN"

Görüntüler eski... Bir sinir anı... Arabalar benim, şikayetçi değilim. Napalım oldu, çocukça yaşanan bir sinir. Basit bir olay. Görüntülerle ilgili konuşacak hiçbir şey yok. Muhatabı benim, canı sağ olsun, geldi geçti...

"HER ŞEY ORTADA YAŞADIK"

Bir suçlu varsa o suçlu benim... Ben bunlarla gündeme gelmeyi seven bir insan değilim. İki çocuk babasıyım. Bundan sonra susmayan herkes karşısında beni bulur. Benim hiçbir sıkıntım yok. Eleştirebilirler ama hakaret edemezler. Bu işler bitsin konuşulmasın artık. Kim ne diyorsa desin! Üçüncü bir kişiyle alakası yok. Bir suçlu istiyorlarsa suçlu benim! Günah keçisi benim! Ben bir yerde yakalanmadım. Her şeyi ortada yaşadık. Aklı başımızda insanlarız. Görüntülerde yaşananlar dün olmuş bir şey değil."

Ece Erken Söylemezsem Olmaz programından istifa etti ViDEO

İSTİFA ETTİ

Ece Erken, yaşananlardan sonra sunucusu olduğu Söylemezsem Olmaz programından istifa etti. Erken, “İstifa etmem istenmedi ama ben TV’yi bırakıyorum, tatile çıkıyorum.” dedi.

Ece Erken, istifa etti #2

Ece Erken, istifa etti #3