Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a cevap

Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a cevap

Serdar Ortaç'ın, 5 yıllık evliliğin ardından boşandığı Chloe Loughnan için “Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim" sözlerine, Chloe'den yanıt geldi.

Chloe Loughnan'dan Serdar Ortaç'a cevap

Ünlü popçu Serdar Ortaç, 5 yıllık evliliğin ardından Ağustos 2019’da boşandığı Chloe Loughnan için yaptığı açıklamayla tepki topladı.

"10 SENELİK HİZMETİN BEDELİ"

Eski eşi Chloe’ye ödeyeceği 1 milyon TL’lik tazminat ve nafaka hakkında konuşan Popçu, “Bir kadınla evleniyorsun 10 seneni veriyor. Hanıma 10 senelik hizmetinin karşılığında nafaka verdim.

"VERMEM GAYET NORMAL"

Bu parayı Chloe’ye vermem gayet normal. Bu nafaka, onun bana 10 yıllık hizmetinin bedeli. Bence hak ettiği bir şey ben vermek istedim de verdim zaten böyle düşünmesem davalık olurduk.

"KAFAMI AĞRITMAYAN BİRİYDİ"

Kontrat yaptık. Her ay güzel bir miktar ödüyorum. Bir yılda bitecek. Kafamı hiç ağrıtmayan biriydi. Verdiklerim helal olsun.” dedi.

Serdar Ortaç: Chloe'nin 10 senelik hizmetinin bedeli ViDEO

KADINLAR TEPKİ GÖSTERDİ

Serdar Ortaç’a tepki gösteren kadınlar, Ortaç’a özetle şöyle yazdı: “Eski eşinden hizmetli gibi bahsetmen hiç yakışmadı.”

"ONUN HİZMETLİSİ DEĞİLDİM"

İrlanda-Türkiye arasında mekik dokuyan Chloe Loughan ise Serdar Ortaç’ın açıklamasını, ‘talihsizlik’ olarak yorumladı. “Üzüldüm. Hizmetlisi değil, karısıydım, can yoldaşıydım.” dedi.