Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

2019'da Merve Küçükçağlayan ile dünyaevine giren Bartu Küçükçağlayan, baba olmaya hazırlanıyor.

Bartu Küçükçağlayan baba oluyor

'Yalan Dünya', 'Binbir Gece' ve 'Jet Sosyete' gibi birçok projede rol alan Bartu Küçükçağlayan, 2019 yılında psikolog Merve Küçükçağlayan ile hayatını birleştirmişti. Merve-Bartu Küçükçağlayan çiftinden müjdeli haber geldi.

38 yaşındaki ünlü oyuncu, sosyal medya hesabından yayınladığı gönderi ile baba olacağını duyurdu. Merve Küçükçağlayan'ın hamile olduğunu açıklayan Küçükçağlayan, eşiyle birlikte çekilen fotoğraflarını paylaştı.

"NEREDEYSE ANNE BABAYIZ"

Oyuncu, müjdeli haberi, "Karıcığım Merve Küçükçağlayan; ilk fotoğrafımızın üstünden ne kadar geçti, sana, 'İlk dansımız ne zaman?' diye mesaj atalı kaç sene oldu bilmiyorum... Ama doğacak kızımıza güle ağlaya video çekmemizin üstünden tam 10 dakika geçti, ona eminim. Seni tanıdığım ilk doğum gününde sevgili olmuştuk, bugünkü doğum gününde nerdeyse anne-babayız.

"BACAKLARIM UYUŞTU"

Bu hikayede iyi ki doğan ve iyi ki doğacak olan canım kadınlar; hep beraber müthiş bir ahenkle dans edeceğimize eminim ve Merve, karıcığım, sevgilim...Doğduğun için her gün şükredebilirim. Bacaklarım uyuştu bunu gizli gizli yazmaktan. Gelip, sarılacağım şimdi size..." sözleriyle duyurdu.

Çifte takipçilerinden çok sayıda tebrik mesajları yağdı.

Bartu Küçükçağlayan baba oluyor #1Bartu Küçükçağlayan baba oluyor #2