Murat Sancak: Bafetimbi Gomis'le görüşeceğiz

Murat Sancak: Bafetimbi Gomis'le görüşeceğiz

Adana Demirspor’da Başkan Murat Sancak, transfer gündemlerinde olan Bafetimbi Gomis ile İstanbul'da görüşme gerçekleştirmeyi planladıklarını açıkladı.

Murat Sancak: Bafetimbi Gomis'le görüşeceğiz

26 yıl aranın ardından Süper Lig’e yükselen Adana Demirspor’da başkan Murat Sancak, transfer çalışmalarıyla ilgili açıklamalar yaptı.

HEDEFTE GOMİS VAR

Başkan Sancak, bir sezon Galatasaray'da forma giyen Bafetimbi Gomis ile görüşeceklerini belirtti: "Bafetimbi Gomis şu anda İstanbul'da. Gomis ile görüşecek miyiz? Evet görüşeceğiz. Listemizde Welbeck ve Balotelli de var."

Murat Sancak: Bafetimbi Gomis le görüşeceğiz #1

"BİZİM İÇİN TÜRKİYE'DE DEĞİL"

Gomis'in Türkiye’ye gelişinin kendileriyle alakalı olmadığını ancak transfer görüşmesi yapacaklarını belirten Sancak, Lukas Podolski ile ilgilenmediklerini belirtti.

Badou Ndiaye transferiyle ilgili Sancak, "Ndiaye ile anlaşmıştık fakat konu Adana Demirspor ve Murat Sancak olunca istenen ücret arttı. Bu nedenle transferden vazgeçtik.” diye konuştu.

Murat Sancak: Bafetimbi Gomis le görüşeceğiz #2

GOL MAKİNESİ GOMİS

Öte yandan Süper Lig'e dönmesi beklenen Bafetimbi Gomis, sarı-kırmızılı kariyerinde tüm kulvarlarda 42 maçta 32 gol 6 asist yaparak sezona damga vurmuştu.

Ardından gittiği Al-Hilal'de de bu performansını devam ettiren Senegal asıllı Fransız futbolcu, 122 maçta 92 gol 14 asist yaparak burada da taraftarın sevgilisi olmayı başardı.

Murat Sancak: Bafetimbi Gomis le görüşeceğiz #3

Murat Sancak: Bafetimbi Gomis le görüşeceğiz #4