Fenerbahçe, Ozan Tufan'ın Watford'a kiralandığını açıkladı

Fenerbahçe, Ozan Tufan'ın Watford'a kiralandığını açıkladı

Fenerbahçe, Ozan Tufan'ın satın alma opsiyonuyla Watford'a kiralandığını açıkladı.

Fenerbahçe, Ozan Tufan'ın Watford'a kiralandığını açıkladı

Sarı-lacivertlilerde teknik direktör Vitor Pererira’nın gelişiyle takımda bazı oyuncularla yollar ayrılıyor.

O oyunculardan biri de Ozan Tufan oldu. Tufan, Premier ekibi Watford’a 1 yıllığına kiralandı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Fenerbahçemizin formasını 2015 yılından itibaren başarıyla taşıyan futbolcumuz Ozan Tufan, İngiltere Premier Lig Takımlarından Watford’a satın alma opsiyonlu olarak kiralanmıştır.

Fenerbahçe Ozan Tufan'ın Watford'a kiralandığını açıkladı İZLE

Fenerbahçe, Ozan Tufan ın Watford a kiralandığını açıkladı #1

“YOLUN AÇIK OLSUN OZAN”

Çok genç yaşta formamızı giyen ve çubuklunun başarısı için ter döken oyuncumuza bugüne kadar verdiği emekleri için teşekkür ediyor ve ülkemizi başarıyla temsil edeceğine yürekten inanıyoruz.

Yolun açık olsun Ozan Tufan.” ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe, Ozan Tufan ın Watford a kiralandığını açıkladı #2

OZAN TUFAN'DAN VEDA MESAJI

Fenerbahçe’den İngiliz ekibi Watford’da satın alma opsiyonlu kiralık olarak transfer olan Ozan Tufan, sarı-lacivertlilere veda etti.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımla Fenerbahçe’ye veda eden Tufan, "Hani şarkıda söylüyor ya, 'Nasıl anlatsam, nereden başlasam' diye, işte öyle bir andayım. Bu satırları yazmayı sürekli erteledim. Ne söylesem yetmeyecek ne anlatsam eksik kalacak. Hissettiklerimi kelimelere dökmenin ne kadar zor olduğunu şimdi anlıyorum. Bu armanın ağırlığını, çubukluyu 2015'te sırtıma geçirdiğimde anladım. Cihatlar, Lefterler, Canlar Fİkretler... Kolay mıydı onların girdiği kalplerde bir yer bulmak? Belki de bu yüzden ne olursa olsun bur arma için mücadele etmekten hiç vazgeçmedim.

19 yaşında genç bir yetenek olarak geldiğim, Kadıköy'e ayak bastığım ilk andan bugüne kadar hep en iyisini vermek için çalıştım. Bazen hep birlikte üzüldük, bazen milyonlarca taraftar yan yana Fenerbahçe'nin adını haykırdık. Ancak artık veda etme zamanı geldi. Elimde şampiyonluk kupasıyla tribünlere koşamamış olmanın getirdiği hüzünle ayrılıyorum bugün evimden. Fenerbahçe armasının gölgesinde geçirdiğim 6 sene boyunca yaşattığınız tarifi mümkün olmayan hatıralar için hepinize kalbimin en derin yerinden teşekkür etmek istiyorum. Umarım kalplerinizde benim için açtığınız yere, ülkemden binlerce kilometre uzaktayken bile layık olabilirim. Hepiniz hakkınızı helal edin. Her gün olduğu gibi, bugün de en yüksek sesle! Sonsuza kadar Fenerbahçe! Evladınız, Ozan" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe, Ozan Tufan ın Watford a kiralandığını açıkladı #3