Yusuf Erdoğan: Tamamen fotoğraf yanılgısı

Yusuf Erdoğan: Tamamen fotoğraf yanılgısı

Kasımpaşa'nın tecrübeli oyuncusu Yusuf Erdoğan, TRT Spor'a yaptığı açıklamada Galatasaray maçındaki gol sevinci hakkında konuştu. Erdoğan, fotoğrafın tamamen bir yanılgıdan ibaret olduğunu söyledi.

Yusuf Erdoğan: Tamamen fotoğraf yanılgısı

Kasımpaşa'nın başarılı futbolcusu Yusuf Erdoğan, TRT Spor'a verdiği röportajda takımının genel gidişatı ve Galatasaray maçındaki gol sevinci hakkında açıklamalarda bulundu.

Yusuf Erdoğan: Tamamen fotoğraf yanılgısı #1

28 yaşındaki futbolcu, Kasımpaşa Teknik Direktörü Mehmet Altıparmak ile ilgili "Yeni bir hoca ancak deneyimli bir hoca futbolun içinden gelmiş bir hocamız var. Bu durum bizim için bir şans çünkü bizim psikolojimizi iyi anlıyor bu sahaya da yansıyor." yorumunu yaptı.

"ARTIK GALATASARAY MAÇI GERİDE KALDI"

Galatasaray galibiyetiyle ilgili konuşan Erdoğan, "Türkiye'nin en büyük kulüplerinden bir tanesine karşı güzel bir galibiyet aldık. Bunun moral ve motivasyonunu yaşadık. Artık o maç geride kaldı. Böyle maçları kazanmak her zaman güzeldir. Bu maçların önemli ve güzel olması için önümüzdeki maçları da kazanmamız gerekiyor." dedi.

Yusuf Erdoğan: Tamamen fotoğraf yanılgısı #2

"TAMAMEN FOTOĞRAF YANILGISI"

Gol sevinci hakkında da konuşan Yusuf, "Tamamen bir fotoğraf yanılgısı. Türkiye'nin en büyük camialarından birine ve en büyük hocalarından birine karşı bunu yapma lüksümüz yok bizim. Ben kendi takımıma koşuyordum ve gol poziyonuna kadar çok yorulmuştum. Artık golden sonra kendimi atıp, bir stres boşalması yaşadım. Bir yanlış anlaşılma oldu. Çok anlamsız bir şekilde bu konunun büyüdüğünü düşünüyorum. Böyle bir şey yapmak bizim haddimize değil." ifadelerini kullandı.

Yusuf Erdoğan: Tamamen fotoğraf yanılgısı #3

"HER ŞEYİN YAŞANMA SÜRECİ VAR"

Yusuf Erdoğan, Galatasaray'a transferinin gerçekleşmemesi ile ilgili soruya, "Sonuçta biz de etten kemikten insanız. Bir hayal kırıklığı olmuştur benim açımdan. Her şeyin yaşanma süreci ve zamanı var. Türkiye'nin en güzel yönetilen kulübünde oynadığım için şuan mutluyum." cevabını verdi.