Trabzonspor'da Dorukhan ve Cornelius'a imza töreni yapıldı

Trabzonspor'da Dorukhan ve Cornelius'a imza töreni yapıldı

Trabzonspor yeni transferler Dorukhan Toköz ve Andreas Cornelius'a imza töreni düzenledi. Ahmet Ağaoğlu futbolculardan 61'er bin fidan bağışlamalarını istediğini ifade etti.

Trabzonspor'da Dorukhan ve Cornelius'a imza töreni yapıldı

Trabzonspor'da yeni transferler Danimarkalı golcü Cornelius ve Dorukhan Toköz için imza töreni düzenlendi.

"UMARIM AVRUPA'YA GİDER"

Ahmet Ağaoğlu, Dorukhan Toköz'ün gelişimi için Beşiktaş'a teşekkür ederken, "Dorukhan önemli bir futbolcu, önemli bir değer. Gelişiminde büyük pay sahibi olan Beşiktaş'a çok teşekkür ediyoruz. Dorukhan Toköz umarım Trabzonspor'dan Avrupa'ya gider. Aramıza hoş geldin kardeşim." ifadelerini kullandı.

Trabzonspor da Dorukhan ve Cornelius a imza töreni yapıldı #1

Cornelius'un transferinin zorlu bir sürecin ardından gerçekleştiğini söyleyen başkan, "Andreas Cornelius yapmış olduğumuz en zorlu transfer. Mayıs ayında başladık, iki defa kesintiye uğradı. Sonuç olarak bugün aramızda. Kendisine hoş geldin diyoruz." dedi.

Trabzonspor da Dorukhan ve Cornelius a imza töreni yapıldı #2

Ağaoğlu'nun diğer açıklamaları şu şekilde:

"Andreas Cornelius, Lars Olsen'den sonra aramıza katılan ikinci Norveçli futbolcu. İki futbolcuyu da aramızda gördüğümüz için mutluyuz. Cornelius'un menajerine yardımlarından teşekkür ederiz. Parma ile zorlu pazarlık süreci oldu. Parma'ya da teşekkür ederiz. Umarım onlar da kısa süreliğine Serie B'de mücadele ederler ve Serie A'ya çıkarlar. Parma Kulübü ile aramız oldukça iyi.

Kaptan Olsen, Trabzonspor'da güzel anılar bıraktı. Eminim, Vikingler'in mücadele gücünü Cornelius da sahaya yansıtacaktır. Kendisinden beklentilerimiz çok büyük. Kendisi de bu savaşa hazır olduğunu söyledi."

Trabzonspor da Dorukhan ve Cornelius a imza töreni yapıldı #3

DORUKHAN'IN SÖZLERİ

"Trabzonspor'da olduğum için çok mutluyum ve çok gururluyum. Bu projede olduğum için Abdullah Hoca'ya ve yönetime teşekkür ederim. İnşallah sonu şampiyonluk olur. Umarım şampiyonlukta çok büyük katkım olacak."

CORNELIUS'UN SÖZLERİ

"Trabzonspor'da olduğum için çok mutluyum. Takım için oynamayı ve kupalar kazanmayı dört gözle bekliyorum. Taraftarların, kulübe ne kadar bağlı olduğunu gördüm. Sabırsızlanıyorum.

Bir santrfor olarak gollerime takıma katkı vermek isterim. Gol sayısı vermeyeceğim. Sahada olduğum sürece taraftarımız için en iyisini yapacağım. Bundan şüpheleri olmasın."

Trabzonspor da Dorukhan ve Cornelius a imza töreni yapıldı #4

61'ER BİN FORMA

Öte yandan Ahmet Ağaoğlu, artık rutin haline gelen futbolculara forma satışını bu seferlik es geçti. Ağaoğlu, "5'er bin forma yerine, iki oyuncumuza 61'er bin fidan bağışı yazıyorum. Rakam daha düşük olabilir ama anlamı daha büyük." dedi.

Trabzonspor da Dorukhan ve Cornelius a imza töreni yapıldı #5