Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal'ı kızdırdı

Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal'ı kızdırdı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal, sosyal medyada trolleri olduğu söylentisini yayan kişiyi, ispat etmezse afişe edeceğini ve dava açacağını söyledi.

Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal'ı kızdırdı

Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında seyircisiz oynanan mücadelede İstanbulspor’u sahasında 4-0 mağlup eden Fenerbahçe’de Teknik Direktör Ersun Yanal, karşılaşmanın ardından düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal ı kızdırdı #1

"GENÇ OYUNCULARA DA ŞANS VERDİK"

Net bir sonuç aldıklarını söyleyen Yanal, “Kupanın iki ayaklı oynanan ilk maçında net bir sonuç aldık. Zaman almada sıkıntı çektiğini düşündüğümüz oyuncularımız, sezon içindeki süreç içinde zaman buldular. Fiziksel veri olarak yeterliliği yüksek gibi görünse de, özellikle hücumda daha baskın oynayabileceğimiz bir oyun vardı. Ancak disiplin anlamında doğru hareket ettiler. Bugün Fenerbahçe’nin geleceği için şans vermekte zorlandığımız genç oyuncuları da oynatma şansımız oldu. Emin olun ki, hepinizden daha fazla bu konuda iştahlıyız. Doğru zamanda doğru hasat yapmamız gerekiyor. Taraftarımız olsaydı, güzel bir futbol gecesi yaşayabilirdik. Umarım taraftarın eksik olmadığı günlere kavuşuruz.” açıklamasını yaptı.

Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal ı kızdırdı #2

"İSPAT ETMEZSE AFİŞE EDECEĞİM"

Maçı değerlendirdikten sonra kendisi hakkında yapılan bazı yorumlar üzerine konuşan Yanal, “Benim tarzım olmayan bir konuya girmek istiyorum. Fenerbahçe taraftarından özür diliyorum, kendilerinin zamanını aldığım için af diliyorum. Bir zat benim yöneticimle ilgili saçma sapan suçlamalara başladı. Sosyal medyada trollerim olduğunu ifade etti. Bu aşağılıkça yaklaşım için 1 haftalık süre veriyorum ve eğer ispat etmezse, sonrasında afişe ederek mahkemeye vereceğim. Bu konulara girmem ama, zatı muhterem bunu ispat etmezse, bu konuya nasıl gireceğimi gösteririm. Çamur at izi kalsın yapılıyor. Bunu ispat etmezse, onu afişe edeceğim. Bu kadar seviyesiz ve aşağılık bir yerde dolanıyorlar. Bunun hesabını hem yargı önünde hem de burada bağıra bağıra soracağım.” diyerek sözlerini tamamladı.

Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal ı kızdırdı #3

TWITTER'DAN KENDİNİ AÇIKLADI

Öte yandan gazeteci Mehmet Ayan, Ersun Yanal'ın bahsettiği kişinin kendisi olduğunu yazdı. 

Twitter hesabından açıklama yapan Ayan, kimseyi zan altında bırakmak istemediğini belirterek şu ifadeleri kullandı: "Kimseyi töhmet altında bırakmam. Ersun Hoca'nın dediği kişi benim. Bugun Kırmızı-Çizgi Fitbol'da söyledim. Bir istihbarat neticesi anlattım. Öyle öğrendim konuyu çünkü. Oğlunu katmam hatadır. Kişisel olarak samimiyetle özür dilerim. Eleştiri sınırlarını aşmışım!"

Sosyal medya trolü iddiası, Ersun Yanal ı kızdırdı #4

İlginizi Çekebilir
Azra'nın katili, cezaevinde intihar etti
Azra'nın katili, cezaevinde intihar etti
558 YORUM
3. Sayfa
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ayrılık sebebi ortaya çıktı
Hadise ve Mehmet Dinçerler'in ayrılık sebebi ortaya çıktı
502 YORUM
Magazin
Mansur Yavaş'tan İyi Parti'nin adaylık çağrısına olumlu yanıt
Mansur Yavaş'tan İyi Parti'nin adaylık çağrısına olumlu yanıt
971 YORUM
Gündem
Rafael Sadi: Erdoğan ile üniversitede 4 sene beraber okuduk
Rafael Sadi: Erdoğan ile üniversitede 4 sene beraber okuduk
511 YORUM
Gündem
BitBot ile hemen kazanın!
ADVERTORIAL
Bitbot