Sergen Yalçın: Güven'i bir yere bırakmam

Sergen Yalçın: Güven'i bir yere bırakmam

Beşiktaş'ta teknik direktör Sergen Yalçın'ın, 21 yaşındaki golcü Güven Yalçın'ın takımda kalmasını istediği öğrenildi.

Sergen Yalçın: Güven'i bir yere bırakmam

Burak Yılmaz ve Gökhan Gönül'ün ilk yarısında sakatlanarak oyundan çıktığı maçta 2-1 geriden gelerek Kasımpaşa'yı 3-2 mağlup etmeyi başaran Beşiktaş'ta, Güven Yalçın'ın galibiyet golünü atması herkesi mutlu etti.

''GELEN TEKLİFLERİ KABUL ETMEYİN''

Teknik Direktör Sergen Yalçın daha önce yönetimle yaptığı görüşmede, "Gelen teklifleri kabul etmeyin. Güven'i bir yere bırakmam. O çok daha iyi yerlere gelecek" ifadelerini kullandığı öğrenildi. 90'da attığı güzel golle Sergen Yalçın'ı haklı çıkartan Güven'e, siyah-beyazlı taraftarlar da sahip çıktı.

Siyah-beyazlı yönetimin de, Fransız kulüplerinin yakın takibi altında olan ve daha önceki transfer döneminde de teklifler alan genç oyuncuyu çok cazip bir rakam olmadığı sürece satmayacağı aktarıldı.

Sergen Yalçın: Güven i bir yere bırakmam #1

BEŞİKTAŞ'TAN AYRILMAK İSTEMİYOR

Güven'i hem kanatlarda hem de forvette oynatan Teknik Direktör Sergen Yalçın, bu oyuncunun ekstra çalışmalar yapmasını da memnuniyetle karşılıyor. Attığı golden sonra karın kaslarını göstererek kendisi hakkında "kilolu" eleştirilerine yanıt veren yetenekli oyuncu, Beşiktaş'tan ayrılmaya sıcak bakmıyor.

Sergen Yalçın: Güven i bir yere bırakmam #2

HEDEFİ MİLLİ TAKIM

Bireysel çalışmalar yaparak oynamadığı dönemde fiziksel açıdan formda kalmayı başaran Güven Yalçın, sadece Beşiktaş değil, A Milli Takım'da da düzenli şans bulmak istiyor. Şenol Güneş döneminde Beşiktaş'taki hat-trickleri ile dikkat çeken Güven'in yakın çevresine yine aynı seviyeye gelerek, ay-yıldızlı ekibe dönmek istediğini söylediği de kaydedildi.