Neven Subotic, Denizlispor'a transfer yasağı getirtti

Neven Subotic, Denizlispor'a transfer yasağı getirtti

Denizlispor'da geçen sezon transfer edildikten sonra yalnızca 5 maçta forma giyerek alacaklarını gerekçe gösterip takımla olan sözleşmesini fesheden Neven Subotic, kulübe transfer yasağı getirtti.

Neven Subotic, Denizlispor'a transfer yasağı getirtti

Yeşil-siyahlıların Süper Lig ’de boy gösterdiği 2020-2021 sezonu başında 2 yıllık sözleşme imzaladığı Sırp savunmacı Neven Subotic, Ege ekibine pahalıya patladı.

YILDIZ TRANSFERİ PAHALIYA MAL OLDU

Denizlispor, yıldız transferi olarak duyurduğu deneyimli oyuncudan beklediği verimi alamadı.

Süper Lig kariyeri boyunca Denizlispor formasıyla 5 maça çıkan, toplam 405 dakika süre alarak 1 gol kaydeden Subotic, 21 Ocak’ta alacaklarının ödenmediği gerekçesiyle sözleşmesini feshedip takımdan ayrıldı.

Ayrıldıktan sonra Avusturya Ligi takımlarından Rheindor Altach’a imza atan Subotic, Denizlispor’daki alacakları için FIFA’ya başvurdu.

Subotic’in, yeşil-siyahlı ekipten 900 bin euro ve kalan alacakları talep ettiği öğrenildi.

Neven Subotic, Denizlispor a transfer yasağı getirtti #1

DENİZLİSPOR DEVRE ARASINDA TRANSFER YAPAMAYACAK

Kariyerinde Mainz, Borussia Dortmund, Saint-Etienne, Union Berlin gibi takımlarda forma giyen 32 yaşındaki stoperin, Denizlispor’da kalan alacaklarıyla birlikte toplam maliyetinin 2 milyon euroyu geçebileceği aktarıldı.

FIFA tarafından, Subotic’e olan borç nedeniyle Denizlispor’a transfer yasağı geldi. Devre arası transfer döneminde kadroya takviye yapması güç olan Denizlispor’da yönetimin kaynak oluşturma çabalarının devam ettiği kaydedildi.

Neven Subotic, Denizlispor a transfer yasağı getirtti #2