Jorge Jesus'un kazandıran sistemi: JİT

Jorge Jesus'un kazandıran sistemi: JİT

Fenerbahçe'de teknik ekibin sıra dışı çalışma şekli dikkat çekiyor. Oyuncuların telefonlarına her maç öncesi rakip analizleri giderken, başarının sırrı 'JİT' olarak adlandırılıyor.

Jorge Jesus'un kazandıran sistemi: JİT

Lig fırtına gibi giren ve gol rekorlarına göz diken Fenerbahçe'de Jorge Jesus'un liderliğindeki teknik kadronun çalışma şekli, istihbarat çalışmalarını aratmıyor.

Sarı-lacivertlilerin başarısının perde arkasında Jesus İstihbarat Teşkilatı adı verilen JİT sistemi yatıyor.

Her maç öncesi oyuncuların cep telefonlarına rakip analizleri gidiyor. Muhtemel 11 üzerinden Fenerbahçeli futbolcular, rakip oyuncuların özellikleri ve maçlarda yaptığı aksiyonları görüntülü olarak izleyebiliyor.

Sözcü'de yer alan habere göre; maç analisti Gil Henriques, video analist Rodrigo Araujo ve analist Mehmet Turhan Demir, tribünde görevlendiriliyor. Bu üç isim, kulübede kulaklık takan birinci yardımcı antrenör Joao de Deus'a bilgi aktarıyor.

Jorge Jesus un kazandıran sistemi: JİT #1

Tribünden yedek kulübesine

Takım mesafesi, futbolcu yerleşimleri ve koşu mesafeleri, maç içindeki aksiyonlar, Jesus'un elindeki tablete aktarılıyor. Portekizli hoca, oyuna müdahaleleri bu bilgiler doğrultusunda yapıyor.

Karşılaşmanın devre arasında oyunculara, maçın ilk yarısındaki pozisyonların görüntüleri ve analizleri aktarılıyor. Oyuna giren oyunculara tabletlerle taktik veriliyor.

Jorge Jesus un kazandıran sistemi: JİT #2

Milli sıkıntı

Fenerbahçe Teknik Direktörü Jorge Jesus, milli takımlarda olanlar ve sakat futbolcular nedeniyle taktiksel çalışma yapamamanın sıkıntısını yaşıyor. Beşiktaş derbisi öncesi Kanarya 3 milli, 2 de sakat futbolcusundan yoksun çalışıyor. Sarı-lacivertliler, pazar günkü derbi öncesi ancak perşembe gününden itibaren taktik çalışma yapabilecek. Jorge Jesus'un bir diğer korkusu da milli arada sakat sayısının artması.

Jorge Jesus un kazandıran sistemi: JİT #3

Valerien Ismael derbiye yapay zekayla hazırlanıyor - haberi

Jorge Jesus un kazandıran sistemi: JİT #4

İlginizi Çekebilir
"Gelsin İcardi bildiği gibi"
0 YORUM
Medya
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
1095 YORUM
Gündem
Genç Aslı'nın yatırım stratejisi getiri garantili!
ADVERTORIAL
Btcrobo Aslı
Yunan televizyonunda renkli hava durumu anonsu
Yunan televizyonunda renkli hava durumu anonsu
161 YORUM
Dünya
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
185 YORUM
Magazin