Isla'nın F.Bahçe'den ayrılma nedeni eşi

Isla'nın F.Bahçe'den ayrılma nedeni eşi

Fenerbahçe ile sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Mauricio Isla'nın, sarı-lacivertlilerden ayrılma nedeninin eşinin Şili'de katıldığı dans yarışması olduğu öğrenildi.

Isla'nın F.Bahçe'den ayrılma nedeni eşi

Fenerbahçe'nin 2017'de Cagliari'den renklerine kattığı Şilili futbolcu Mauricio Isla'nın, sarı-lacivertlilerle olan kontratı sezon sonu bitecek.

Kanarya'daki disiplinsiz davranışları ve isteksiz tavırları nedeniyle kadro dışı bırakılan oyuncu ile yeni sözleşme imzalanmayacağı biliniyordu.

Isla nın F.Bahçe den ayrılma nedeni eşi #1

EŞİ İÇİN ŞİLİ'YE DÖNECEK

Kariyerine Fenerbahçe'de devam etmek istemeyen Isla'nın, bu düşüncesinin altında yatan sebep de ortaya çıktı...

Mauricio Isla, daha önce dans yarışmasına katılmak istemesi nedeniyle ayrılık eşiğine geldiği eşi Gala Caldirola ile barıştı. 31 yaşındaki futbolcu, Caldirola'nın  Şili'de yapılan yarışmada yarışıyor olması olması nedeniyle futbol hayatına, eşine yakın bir yerde devam etmek istiyor.

Isla nın F.Bahçe den ayrılma nedeni eşi #2

BOCA JUNİORS'A İMZA ATABİLİR

Öte yandan ülke basınında ise, oyuncunun Arjantin ekiplerinden Boca Juniors'a imza atabileceği belirtilirken, eski takımı Universidad Catolica'ya dönmesi ihtimaller dahilinde olduğu belirtildi.

''SEZON SONU AYRILIYORUM''

Ayrıca Mauricia Isla, yaptığı bir açıklama ile Fenerbahçe'den ayrılacağını da doğruladı.

29 yaşındaki futbolcu, ''Fenerbahçe yönetimiyle görüştüm ve ayrılık konusunda aynı düşünüyoruz. Sezon sonunda ayrılıyorum. Bonservisimi elime alıyorum ve benim için en iyisini seçeceğim." şeklinde konuştu.

Isla nın F.Bahçe den ayrılma nedeni eşi #3

Isla nın F.Bahçe den ayrılma nedeni eşi #4

Isla nın F.Bahçe den ayrılma nedeni eşi #5

Isla nın F.Bahçe den ayrılma nedeni eşi #6