İlker Bayrak, Fenerbahçe'yi ziyaret etti

İlker Bayrak, Fenerbahçe'yi ziyaret etti

14 yaşındaki İlker Bayrak, Can Bartu Tesisleri'nde yardımcı antrenör Volkan Demirel'le tanıştı, futbolcular ve teknik heyetle bir araya geldi.

İlker Bayrak, Fenerbahçe'yi ziyaret etti

Mikrosefalik Osteodisplastik Primordial Dwarfism hastası olan ve tedavisi devam eden Fenerbahçe taraftarı İlker Bayrak, sarı-lacivertli ekibi ziyaret etti. İlker'in annesi Elif Bayrak, babası Adnan Bayrak ve kardeşi Hanife Elif'in de bulunduğu bu ziyarette, yönetim kurulu üyesi Simla Türker Bayazıt da yer aldı.

İlker Bayrak, Fenerbahçe yi ziyaret etti #1

Çok sevdiği Volkan Demirel’le tanışma ve sohbet etme şansı bulan İlker, Volkan'la beraber Can Bartu Tesisleri'ni gezdi. Futbolcular ve teknik heyetle de bir araya gelen Fenerbahçeli İlker, hatıra fotoğrafları çektirdi.

İlker Bayrak, Fenerbahçe yi ziyaret etti #2

FENERBAHÇE'Yİ ZİYARET ETTİ

Daha sonra Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdüren Fenerbahçe'nin antrenmanının bir bölümünü de izleme fırsatı bulan İlker'e, futbolcuların imzaladığı forma hediye edildi.

İlker Bayrak, Fenerbahçe yi ziyaret etti #3

İlker'in babası ve annesinden tedavi süreci hakkında bilgi alan Simla Türker Bayazıt, İlker'i maçlara davet etti.

İlker Bayrak, Fenerbahçe yi ziyaret etti #4

Fenerbahçe TV'ye konuşan Simla Türker Bayazıt, "İnegöl Derneğimizden İhsan Gönül önderliğinde böyle bir talep gelince biz de çok mutlu olduk. İlker’i burada misafir etmek ve onu mutlu etmek istedik. Bugün geldiler. Sporcularımız ve Volkan’ın imzaladığı formamızı da takdim ettik." dedi.

İlker Bayrak, Fenerbahçe yi ziyaret etti #5

İlker'in babası Adnan Bayrak ise, "Volkan’ı çok seviyoruz. İlker de çok seviyor. Volkan’la tanışmak istedi. İnegöl Fenerbahçeliler Derneği de bu konuda aracılık etti, bizi getirdi ve tanıştık. Diğer futbolcuları da gördük. İlker çok mutlu oldu." şeklinde konuştu.

İlker Bayrak, Fenerbahçe yi ziyaret etti #6