Hüseyin Çimşir: Daha bir şey başarmadık

Hüseyin Çimşir: Daha bir şey başarmadık

Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, Fenerbahçe'yi kupa yarı finalinde eledikeri maçın ardından, "Daha bir şey başarmış değiliz. 8 final maçımız var" dedi

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. maçında Trabzonspor, deplasmanda Fenerbahçe’yi 3-1 mağlup ederek adını finale yazdırdı.

Maç sonunda basın toplantısında açıklamalarda bulunan Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir, maçı kazanan futbolcularını tebrik ederek,şunları söyledi:

"DAHA HİÇBİR ŞEY BAŞARMADIK"

“Ciddi bir emek verdiler. Kazanarak tur atlamak bizim için mutluluk verici ama oyunla alakalı çok fazla konuşmayacağım. Süreçle alakalı daha hiçbir şeyi başarmadık. Gidecek çok yolumuz var, inşallah başarmış şekilde oturan teknik direktör olarak konuşma şerefini yaşarım. Hedefimiz, isteğimiz iki tarafta da finali yapmak, şampiyon olmak. Ama ligde 7 zorlu müsabaka var. Kupada da finalist olarak kimin çıkacağını bilmiyoruz. Çıktığı zaman rakiple karşılaşacağız. Daha bir şey başarmış değiliz. 8 final maçımız var. Sezon bittiği zamanda hedefimiz iki kulvarda da başarılı olmak."

Hüseyin Çimşir: Daha bir şey başarmadık #1