Sosa'nın eşi: Koronavirüse yakalandım

Sosa'nın eşi: Koronavirüse yakalandım

Jose Sosa'nın eşi Carolina Alurralde, koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Fenerbahçe'nin yeni transferi Jose Sosa da İstanbul'da karantina altında tutuluyor.

Sosa'nın eşi: Koronavirüse yakalandım

Fenerbahçe sabah saatlerinde bir futbolcusunun koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Resmi siteden yapılan açıklamada "Profesyonel Futbol Takımı oyuncularımızdan bir kişinin detaylı Covid tarama ve testleri neticesinde pozitif olduğu tespit edilmiştir. Oyuncumuz ev izolasyonuna alınmış ve tedavisine başlanmıştır. Konu hakkında gelişme oldukça tekrar kamuoyuna bilgilendirme yapılacaktır." ifadelerine yer verildi.

Sosa nın eşi: Koronavirüse yakalandım #1

SOSA'NIN EŞİ: KORONAVİRÜS TESTİM POZİTİF ÇIKTI

Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce Jose Sosa ile birlikte Ibiza'da tatilde olan eşi Carolina Alurralde dün gece saatlerinde Instagram hesabından koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklamıştı.

Sosa nın eşi: Koronavirüse yakalandım #2

SOSA İSTANBUL'DA KARANTİNADA

Fenerbahçe'nin Topuk Yaylası Tesisleri'ne de henüz getirilmeyen Sosa'nın koronavirüs şüphesinden dolayı İstanbul'da karantinada kaldığı biliniyordu. Yıldız futbolcunun eşinin de koronavirüs testinin pozitif çıktığını açıklaması üzerine sarı-lacivertlilerin ismini gizlediği futbolcunun Jose Sosa olduğu tahmin ediliyor.

Sosa'nın da Instagram'dan yaptığı paylaşımda evde olduğu görülüyor.

Sosa nın eşi: Koronavirüse yakalandım #3

Sosa nın eşi: Koronavirüse yakalandım #4

Sosa nın eşi: Koronavirüse yakalandım #5