Fatih Terim: Mücadele etmeyince hiçbir şey kazanamayız

Fatih Terim: Mücadele etmeyince hiçbir şey kazanamayız

Trabzonspor maçı sonrası soyunma odasında oyunculara teşekkür eden Fatih Terim, "Puan kaybı için üzüldüm. Ancak golü yedikten sonra yenilgiden kurtulma isyanınız beni sevindirdi" dedi.

Fatih Terim: Mücadele etmeyince hiçbir şey kazanamayız

Galatasaray, Trabzonspor deplasmanında 1 puanı son anda kurtardı. Ama Teknik Direktör Fatih Terim, skordan her ne kadar memnun kalmasa da takımın son bölümde ortaya koyduğu mücadeleyi beğenirken, 90 dakikanın bitiminde soyunma odasında oyunculara teşekür etti.

"SAHADA GÖRMEK İSTEDİĞİM GALATASARAY BU"

Terim, "Buraya kazanmak için gelmiştik. Belki kazanamadık, belki beraberliği de son anda kurtardık. Evet puan kaybı için ben de üzüldüm. Ancak golü yedikten sonra gösterdiğiniz reaksiyon, skoru kabullenememe ve yenilgiden kurtulma isyanınız beni sevindirdi. Sahada görmek istediğim Galatasaray bu. Her şeyin başı mücadele etmek, sonuna kadar savaşmak." dedi.

Fatih Terim: Mücadele etmeyince hiçbir şey kazanamayız #1

"SİZDEN İSTEDİĞİM İLK ŞEY SAVAŞMANIZ VE MÜCADELE ETMENİZ"

Fatih Hoca, şöyle devam etti: "Sizden istediğim ilk şey bundan sonra da böyle savaşmanız ve mücadele etmeniz. Diğer tüm eksiklikler bir şekilde tamamlanır. Ama ne kadar iyi oyuncular olursanız olun mücadele etmeyince hiçbir şey kazanamayız. Bundan sonra da böyle oynayın yeter, sorunların hepsini birer birer aşarız..."

Fatih Terim: Mücadele etmeyince hiçbir şey kazanamayız #2