Fatih Aydın'ın Fenerbahçe forması giymesine tepki

Fatih Aydın'ın Fenerbahçe forması giymesine tepki

Uruguay'dan Türkiye'ye getirilen Çiftlik Bank dolandırıcısı Fatih Aydın'ın, Fenerbahçe forması giyerek görüntülenmesi Fenerbahçe camiasını kızdırdı.

Fatih Aydın'ın Fenerbahçe forması giymesine tepki

Türk adli makamları tarafından Uruguay'da teslim alınan Fatih Aydın, Türkiye'ye getirildi.

Uçaktan inerken Fenerbahçe forması üzerine siyah bir tişört giydiği görülen Aydın'ın, işlemlerinin tamamlanmasının ardından yalnızca sarı-lacivertli formayla görüntülenmesi sarı-lacivertli camiada tepki çekti.

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #1

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #2

"ACİLEN AÇIKLAMA YAPILMALI"

Eski Fenerbahçe yöneticisi Metin Sipahioğlu, "Çiftlikbank dolandırıcısı şahsiyet ülkeye siyah tişört ile geliyor ve kameraların karşısına Fenerbahçe forması ile çıkartılıyor. Çok net ki; 3 Temmuz'u kurgulayan FETÖ'cüler halen temizlenememiş ve bizimle uğraşıyor. Emniyet, İçişleri Bakanlığı ve Beştepe acilen açıklama yapmalı!" paylaşımında bulundu.

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #3

RIDVAN DİLMEN'DEN SERT TEPKİ

Ünlü yorumcu Rıdvan Dilmen ise konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından, "İnsanların vicdanını rahatsız eden bir dolandırıcının üzerindeki tişörtün çıkarılıp Fenerbahçe formasıyla teşhir edilmesini sağlayanları ve buna izin verenleri Fenerbahçe müzesini gezmeye davet ediyorum! Tüm Fenerbahçe taraftarının pazar günkü Kayserispor maçına çubuklu formayla gelmesini öneriyorum!" paylaşımında bulundu.

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #4

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #5

FENERBAHÇE'DEN AÇIKLAMA

Öte yandan Fenerbahçe'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada da duruma tepki gösterildi. Sarı-lacivertliler "Durumun takipçisi olacağız." dedi.

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #6

EMNİYET'TEN DE AÇIKLAMA GELDİ

Çiftlik Bank davasının sanığı Mehmet Aydın'ın dün Türkiye’ye getirilen ağabeyi Fatih Aydın’ın üzerine giydiği Fenerbahçe forması ile ilgili yaşanan polemik hakkında emniyetten açıklanma geldi.

İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklama şöyle;

“Çiftlik Bank davası kapsamında aranan Fatih Aydın adlı şahıs, 2 Kasım 2021 Salı günü saat 18.30 sıralarında yurt dışından havayolu ile ülkemize getirilmiştir. Şahsın İstanbul Havalimanı'ndan çıkışı sırasında üzerinde Fenerbahçe Spor Kulübü formasının bulunması, güzide kulübümüzün taraftarlarında haklı bir üzüntü ve tepkiye yol açmıştır. Yurt dışından gelişi sırasında şahsın üzerindeki siyah bir tişörtün altına forma giydiği, havalimanı çıkışında sağlık kontrolü sırasında kelepçesiz, polis bulunmayan ortamda yapılan sağlık kontrolünden formayla çıktığı görevlilerimizce tespit edilir edilmez, araç içerisinde siyah tişörtü tekrar giydirilmiştir. İl Emniyet Müdürlüğü’ndeki işlemleri sırasında üzerinde siyah tişört bulunmaktadır. Fenerbahçe taraftarının hassasiyetini anlıyor ve aynı hassasiyeti yürekten paylaşıyoruz. Üzüntüyle karşıladığımız bu olayda herhangi bir görevlimizin kasıt veya art niyetli yaklaşımı söz konusu olamaz.”

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #7

Fatih Aydın ın Fenerbahçe forması giymesine tepki #8

İlginizi Çekebilir
Nurgül Yeşilçay'ın zayıflama sırrı
Nurgül Yeşilçay'ın zayıflama sırrı
344 YORUM
Magazin
Kılıçdaroğlu, ilkokulda başörtüsü olmasına da karşı çıktı
Kılıçdaroğlu, ilkokulda başörtüsü olmasına da karşı çıktı
714 YORUM
Politika
Kılıçdaroğlu'nun başörtüsüyle ilgili sözleri canlı yayında hatırlatıldı
Kılıçdaroğlu'nun başörtüsüyle ilgili sözleri canlı yayında hatırlatıldı
431 YORUM
Medya
Metaverse ile devamlı kazanç fırsatını kaçırmayın!
ADVERTORIAL
Metabot
İran'da öğrenciler, Hamaney ve Humeyni'nin fotoğrafına el hareketi yaptı
İran'da öğrenciler, Hamaney ve Humeyni'nin fotoğrafına el hareketi yaptı
400 YORUM
Dünya