Fatih Akyel Gümüşhanespor'dan gönderildi

Fatih Akyel Gümüşhanespor'dan gönderildi

TFF 2'nci Lig ekiplerinden Gümüşhanespor, teknik direktör Fatih Akyel'in görevine son verildiğini açıkladı. Açıklamada, "Şehrimize, kulübümüze yakışmayan hareketleri nedeniyle son verdik" denildi.

Fatih Akyel Gümüşhanespor'dan gönderildi

TFF 2. Lig ekiplerinden Gümüşhanespor, Teknik Direktör Fatih Akyel'in görevine son verildiğini açıkladı.

Gümüşhanespor Başkanı Cengiz Fırat yaptığı yazılı açıklamada, "Transfer dönemi boyunca kulübümüze, şehrimize ve milletimize yakışmayan tutumları sebebiyle Fatih Akyel ile yolları ayırdık" ifadelerini kullandı.

Fatih Akyel Gümüşhanespor dan gönderildi #1

Açıklamanın devamında, Fatih Akyel için dikkat çeken iddialarda bulunuldu. Bir dönem Galatasaray, Fenerbahçe ve Trabzonspor forması giyen Fatih Akyel'in, futbolculara muvafakatname vermemeleri için telkinlerde bulunduğu belirtilerek şu açıklama yapıldı:

"HABERİMİZ OLMADAN SAHTE KOMBİNE BİLET BASTIRIP İNSANLARA DAĞITMIŞ"

“Birçok futbolcuyu arayarak muvafakatname vermemeleri yönünde telkinde bulunmak hem de mevcut hocaya yakışır mı? Bunun takdirini değerli Gümüşhane halkına bırakıyorum. Bu kişinin, haberim olmadan sahte kombine bilet bastırıp, insanlara sattığını da öğrendim. Bin civarında satılan biletin parası da ortada yok. Bu zihniyette olan bir kişiyle çalışmamız mümkün değildir”