Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı

Bir süredir boşta olan Ertuğrul Sağlam, Samsunspor'un başına geçti. 5 yıllık sözleşmeye imza atan tecrübeli teknik adam, "Samsunspor’u Süper Lig’in 6. şampiyonu yapmak için geldim" dedi.

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı

Nuri Asan Tesisleri'nde yoğun bir taraftar katılımıyla gerçekleştirilen imza töreninde, Samsunspor Teknik Menajeri Yücel Uyar ve Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal da hazır bulundu.

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı #1

İmza töreninde konuşan Ertuğrul Sağlam, Samsunspor için 3 Süper Lig, 6 tane de TFF 1. Lig takımının teklifini reddettiğini söyledi.

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı #2

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı VİDEO

"SAMSUN HALKININ DESTEĞİYLE BURADAYIM"

2. Lig takımı Samsunspor için birçok takımı reddettiğini ifade eden Sağlam,  "Bugün benim için birkaç açıdan özel bir gün. Bugün atacağım imzayla hayatımın bundan sonraki kısmı daha güzel geçecektir. Dünler ve yaşanmışlıklar çok değerlidir. Samsunspor’da dün yaşadıklarım hakikaten çok değerliydi ve çok önemsiyorum. Yarınlar için buradayım. Samsunspor arması altında tarih yazmak, kupa kazanmak için buradayım. Yakın geçmişte 3 Süper Lig kulübünden teklif aldım fakat daha büyük hedeflere oynayan kulüpleri istediğim için kabul etmedim.

6 TFF 1. Lig takımından teklif aldım ama alt liglerde yer almak istemediğimi söylediğim için kabul etmedim. Hem kalbim hem de aklım daha güçlü bir proje arıyordu. Samsun halkının desteği beni buraya getirdi. Bu süreçte görüşüp, fikir aldığım İsmail Uyanık ve herkese teşekkür ederim. Allah’ın izniyle güzel bir şekilde işin sonunu getireceğiz" şeklinde konuştu.

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı #3

Ertuğrul Sağlam 5 yıllık sözleşme imzaladı #4