Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık

Aytemiz Alanyaspor teknik direktörü Erol Bulut, Galatasaray karşısında 4-1'lik skorla galip gelmelerine karşın, oyundan memnun olmadığını söyledi.

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık

Süper Lig'de Cemil Usta sezonunun 31. haftasında, sahasında Galatasaray’ı 4-1’lik skorla mağlup eden Aytemiz Alanyaspor’da Teknik Direktör Erol Bulut, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, maçın zor ama galibiyetin güzel olduğunu aktardı.

"İYİ OYNAMADIĞIMIZ BİR MAÇTI"

4 gollü galibiyet aldıklarını belirten Bulut, "Skor yanıltmasın, iyi oynamadığımız bir maçtı. Rakibe de yeterince pozisyon verdik. Normalde biz bu kadar pozisyon veren takım değiliz. Rakip iyi pas yaptı, dikine oynamaya çalıştı. Biz sadece karşılık vermeye çalıştık. Topun peşinden fazla koştuk ama en önemlisi yakaladığımız pozisyonların çoğunu iyi değerlendirdik. Nitekim maçın sonucu da 4-1 oldu." dedi.

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık #1

"YABANCI FUTBOLCU SERBEST OLMALI"

Bir gazetecinin Süper Lig’de gelecek yıl uygulanacak olan 14 yabancı futbolcu sınırlamasıyla ilgili sorusuna yanıt veren Bulut, şunları söyledi:

"Her zaman söylediğimin arkasında olacağım. Serbest olması gerektiğini düşünüyorum. Yabancı sayısının altyapıdan futbolcu çıkartmak ve geliştirmek ile alakalı olmadığını düşünüyorum. Altyapının sorunu ülkemizin genel sorunu yetiştirme tarzı. Onu biraz daha değiştirirsek, oraya biraz daha emek harcarsak altyapıdan da futbolcu çıkar. Ama bunun yabancı sayıyla alakası yok."

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık #2

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık #3

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık #4

Erol Bulut: Skora rağmen iyi oynamadık #5