Engellilere maç öncesi hediye sürprizi

Engellilere maç öncesi hediye sürprizi

BtcTurk Yeni Malatyaspor, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Ziraat Türkiye Kupası'nda Keçiörengücü ile oynadığı maçı izlemeye gelen engelli çocuklar için sürpriz bir program düzenledi.

Engellilere maç öncesi hediye sürprizi

Süper Lig temsilcisi Yeni Malatyaspor, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur ilk maçında sahasında oynayacağı Keçiörengücü mücadelesini izlemeye gelecek engelli çocuklar için sürpriz bir program hazırladı.

Engellilere maç öncesi hediye sürprizi #1

STADA GELECEK TARAFTARLARA SÜRPRİZ HEDİYELER VERİLECEĞİ DUYURULDU

Sarı kırmızılı kulüp ile birlikte Malatya Valiliği, Malatya Büyükşehir Belediyesi, İnönü Üniversitesi, Battalgazi Belediyesi ve Malatya Emniyet Müdürlüğü'nün de destek sunduğu program çerçevesinde, stada gelecek minik taraftarlara sürpriz hediyelerin verileceği belirtildi.

Engellilere maç öncesi hediye sürprizi #2

YÜZÜN ÜZERİNDE MİNİK TARAFTAR DAVET EDİLDİ

Müsabaka esnasında minik taraftarların bulunduğu tribüne hediyelerin atılmasıyla stadın farklı bir ambiyansa büründürülmesinin amaçlandığı Engelliler Günü programı için Yeni Malatyaspor ile Keçiörengücü arasında oynanacak Ziraat Türkiye Kupası 5. Tur maçına yüzün üzerinde çocuğun davet edildiği açıklandı. 

Engellilere maç öncesi hediye sürprizi #3