Dursun Özbek'ten Yusuf Demir açıklaması

Dursun Özbek'ten Yusuf Demir açıklaması

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Yusuf Demir'in Milli Takım'da oynaması için TFF ile temasta olduklarını açıkladı.

Dursun Özbek'ten Yusuf Demir açıklaması

Galatasaray, bir kargo firmasıyla sponsorluk anlaşması imzalarken Başkan Dursun Özbek, imza töreninde açıklamalarda bulundu.

Özbek, Rapid Wien'den transfer edilen ve yabancı statüsünde oynayan Yusuf Demir hakkında gelen soruyu yanıtladı. Özbek, genç oyuncunun Türk statüsünde oynaması için federasyon ile temasta olduklarını dile getirdi.

Dursun Özbek ten Yusuf Demir açıklaması #1

"Yusuf Demir için temaslarımız sürüyor"

Özbek, 19 yaşındaki futbolcu için, "Yusuf Demir ile ilgili temaslarımızı sürüyor. Önemli bir oyuncu. Türk sporuna, futboluna önemli hizmetler verecektir. Daha çok genç. Bu genç yaşta başarılı performansları olmuştur. Türk Milli Takımı'nın Yusuf'u kazanması gerektiğini düşünüyorum. Bu manada temaslarımız var. TFF de pozitif bakacaktır. Çabamız, temasımız Yusuf Demir'i Türk Milli Takımı'na kazandırılması ve performansıyla başarı getirmesi yönünde olacaktır." ifadelerini kullandı.

Dursun Özbek ten Yusuf Demir açıklaması #2

"Galatasaray barışmalı"

Öte yandan Galatasaray'ın sevgi iklimine ihtiyacı olduğunu ifade eden Özbek, "Seçildiğimiz günden bu yana, Galatasaray barışmalı, sevgi iklimi başlamalı, küslükler bitsin dedik. Hangi projeyi getirirsek getirelim, camiada barışı sağlayamazsak projelerin başarıya ulaşması mümkün değil. İnanarak söylüyorum. Bu büyük bir ihtiyaç. Küstük, darıldık da ne oldu. Kavga ne getirdi? Ben ve arkadaşlarım, Galatasaray'daki kavgayı bitirmek, birleşmek istiyoruz.

Dursun Özbek ten Yusuf Demir açıklaması #3

"Adnan Bey'i bunun için davet ettim"

Projelerimizin başarıya ulaşması için buna ihtiyacımız olduğunu kalbi söylüyorum. Onun için Adnan Bey'i davet ettim. 11 yıldır kulübe gelmeyen, küsmüş bir başkanımızdı. Buna bir son verdik. Sadece Adnan Bey değil, kavga eden herkesi barışmaya davet ediyorum. Adnan Bey ile projeri konuştuk elbette. Galatasaray'a büyük emek vermiş, hizmet etmiş, başkanlık yapmış biri. Projelere destek verecek. Galatasaray'da barış ikliminin ortaya çıktığını herkes görüyor. Barış iklimiyle beraber sportif başarı da geliyor. Her yere aksediyor bu sevgi. Galatasaray'ın sevgi iklimine, barışa ihtiyacı var. Her kim buna hizmet ediyorsa başımızın üstünde yeri var." dedi.

İlginizi Çekebilir
Mansur Yavaş, Meral Akşener'in adaylık teklifini kabul etmedi
Mansur Yavaş, Meral Akşener'in adaylık teklifini kabul etmedi
496 YORUM
Gündem
Amasya'da Enson adını duyan inanmıyor
Amasya'da Enson adını duyan inanmıyor
491 YORUM
Yaşam
Katar'dan Türkiye'ye 10 milyar dolarlık kaynak
Katar'dan Türkiye'ye 10 milyar dolarlık kaynak
907 YORUM
Ekonomi
Ünlü Ceo'nun bulduğu yöntemle kazançlar otomatik!
ADVERTORIAL
BTCPrime
Tekirdağ'da 1 yıldır görev yapan sahte doktor tutuklandı
Tekirdağ'da 1 yıldır görev yapan sahte doktor tutuklandı
492 YORUM
3. Sayfa