Boateng'den Aubameyang'a 'Beşiktaş'a gel' çağrısı

Boateng'den Aubameyang'a 'Beşiktaş'a gel' çağrısı

Beşiktaş'ın Ganalı yıldızı Kevin-Prince Boateng, Instagram canlı yayınında Arsenalli Pierre-Emerick Aubameyang ile siyah beyazlı takım ve Türkiye hakkında sohbet gerçekleştirdi.

Boateng'den Aubameyang'a 'Beşiktaş'a gel' çağrısı

Beşiktaş'ın Ganalı yıldızı Kevin-Prince Boateng, sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı canlı yayına Arsenal'in golcüsü Aubameyang'ı aldı.

BOATENG'DEN AUBAMEYANG'A TEKLİF 

Boateng iyi arkadaşı olan Pierre-Emerick Aubameyang ile sohbetine Beşikaşlı taraftarlar 'Come to Beşiktaş' sözleriyle katıldı.

İkilinin espirili sohbetinde en dikkat çeken söz Boateng'in oldu.

Ganalı yıldız arkadaşı Aubameyang'a, "Ben Arsenal'e gideyim, sen Beşiktaş'a gel" diyerek dikkat çekti.

Boateng'den Aubameyang'a Beşiktaş'a gel çağrısı ViDEO

"TÜRKİYE'Yİ VE TÜRK İNSANINI SEVİYORUM"

İkilinin gerçekleştirdiği esprili sohbette Boateng yayın süresince sürekli Come to Beşiktaş yazmasına şaşkınlığını gizleyemezken Aubameyang "Evet biliyorum. Her yerdeler. Türkiye'yi ve Türk insanını seviyorum" ifadelerini kullandı.

Boateng ise Aubameyang'ın sözlerine "Burada inanılmaz bir atmosfer var. Bir çok kulüpte oynadım çok iyi taraftarları oldu ama burası inanılmaz" diyerek karşılık verdi.

Boateng den Aubameyang a  Beşiktaş a gel  çağrısı #1

"LACAZETTE EN İYİ ATMOSFER BEŞİKTAŞ'TA DEMİŞTİ" 

Arsenal'in Gabonlu yıldızı Aubameyang Türkiye'de oynadığı bir maçı hatırlattığı sohbette, "Bir keresinde Türkiye'de oynadım. Çok gürültülüydü. Takımdaki en iyi arkadaşlarımdan biri Lacazette ve o Beşiktaş'a karşı oynadı. Bana oynadığı en iyi atmosfer olduğunu söylemişti." sözlerini sarf etti.

Boateng den Aubameyang a  Beşiktaş a gel  çağrısı #2