Beşiktaş, Acun Ilıcalı ile yardım gecesi düzenleyecek

Beşiktaş, Acun Ilıcalı ile yardım gecesi düzenleyecek

'Bırakmam Seni' kampanyasıyla Kanal D ekranlarında 150 milyon lira toplayan Beşiktaş, TV 8'de yapılması öngörülen bir gece için Acun Ilıcalı ile anlaştı.

Beşiktaş, Acun Ilıcalı ile yardım gecesi düzenleyecek

Beşiktaş, yaşanan ekonomik sorunlar sebebiyle kısa ve orta vadede kulübün nefes alabilmesi için, 'Bırakmam Seni' isimli bir yardım kampanyası başlattı.

Bu projeyle siyah-beyazlı kulübün ekonomik anlamda biraz rahat nefes almasını planlayan yönetim, Kanal D'nin ardından TV 8'de de bir program yapmaya hazırlanıyor.

Bağış ve SMS olarak taraftarından kulübe katkı yapmasını isteyen kulüp; yönetim, teknik ekip, futbolcular ve ünlü isimlerle geçtiğimiz pazartesi günü Kanal D ekranlarından, 'Ödül Gecesi' isimli bir etkinlik düzenlendi ve kampanyadan elde edilen gelir toplamda 150 milyon TL'yi buldu.

Beşiktaş, Acun Ilıcalı ile yardım gecesi düzenleyecek #1

9 EYLÜL'DE TV 8 PLANI

Başkan Ahmet Nur Çebi'nin, bu etkinliğin ikincisini yapmak için çalışma başlattığı ve 9 Eylül'de bu kez TV 8 ekranlarında ikinci bir gece yapmayı planladığı ortaya çıktı.

ACUN, BEŞİKTAŞ'I KABUL ETTİ

Bu konuda eski Beşiktaş muhabiri Acun Ilıcalı'nın sahibi olduğu kanalla görüşüldüğü bildirildi.

Fenerbahçe için daha önce benzer projede TV 8'in kapılarını açan Acun Ilıcalı'nın, Beşiktaş'a da bu konuda hazır olduğunu ilettiği öğrenildi.

Beşiktaş, Acun Ilıcalı ile yardım gecesi düzenleyecek #2