Ayağı kırılan Kırdaroğlu’na Bingöl'den ziyaret

Ayağı kırılan Kırdaroğlu’na Bingöl'den ziyaret

TFF 1'inci Lig ekiplerinden Altınordu futbolcusu Batuhan Kırdaroğlu ile girdiği mücadelede ayağının kırılmasına neden olan Bursasporlu Tayfur Bingöl, geçmiş olsun ziyareti yaptı.

 

TFF 1'inci Lig'de Bursaspor ile Altınordu karşı karşıya getiren mücadelenin 50'nci dakikasında, Altınordu oyuncusu Batuhan Kırdaroğlu, girdiği ikili mücadele sonucu yerde kaldı. Ambulans ile hastaneye kaldırılan genç oyuncunun, sağ ayak fibula kemiğinin kırıldığı açıklandı. Kırdaroğlu'nun uzun süre sahalardan uzak kalması bekleniyor.

TAYFUN'DAN BATUHAN'A ZİYARET

Batuhan Kırdaroğlu ile girdiği ikili mücadele sonrasında, Bursasporlu oyuncu Tayfur Bingöl ise hakem Koray Gençerler tarafından kırmızı kart ile cezalandırıldı. Tayfur, oyun dışı kalmasının ardından hastaneye kaldırılan genç oyuncunun yanına gitti. Tayfur, genç oyuncuyu ziyaret ederek geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Ayağı kırılan Kırdaroğlu’na Bingöl den ziyaret #1

"HİÇBİR SONUÇ, İNSAN SAĞLIĞINDAN ÖNEMLİ DEĞİL"

Bursaspor Kulübü de yaptığı açıklamada, Altınordu Futbol Kulübü'ne geçmiş olsun dileğinde bulundu. Kulüpten yapılan açıklamada, "Hiçbir sonuç, insan sağlığından önemli değildir. Sağ ayak fibula kemiğinde kırık tespit edilen Batuhan Kırdaroğlu'na ve Altınordu camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Batuhan Kırdaroğlu'nun en kısa sürede eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz" ifadelerine yer verildi.

Ayağı kırılan Kırdaroğlu’na Bingöl den ziyaret #2

ALTINORDU'DAN TEŞEKKÜR MESAJI

Altınordu Futbol Kulübü, hem Bursaspor Kulübü'ne hem de Tayfur Bingöl'e teşekkür ederek, "Tayfur Bingöl, şanssız bir şekilde sakatlanması neden olduğu Batuhan Kırdaroğlu'nu maçın bitmesini bile beklemeden oyundan çıkarak hastanede ziyaret etti. Teşekkürler Tayfur, teşekkürler Bursaspor" ifadelerini paylaştı.

Ayağı kırılan Kırdaroğlu’na Bingöl den ziyaret #3

Ayağı kırılan Kırdaroğlu’na Bingöl den ziyaret #4