Antalyaspor, Podolski, Sinan ve Veysel'le anlaştı

Antalyaspor, Podolski, Sinan ve Veysel'le anlaştı

Veysel Sarı'yla sözleşme imzalayan Antalyaspor, Sinan Gümüş ve Podolski ile de anlaşma sağladı.

Antalyaspor, Podolski, Sinan ve Veysel'le anlaştı

Transfer çalışmalarını sürdüren Antalyaspor, bir dönem Galatasaray'da forma giyen 3 futbolcuyu kadrosuna kattı.

Antalya Stadyumu'nda gerçekleştirilen törenle 31 yaşındaki stoper Veysel Sarı'ya 1,5 yıllık imza attıran Akdeniz ekibi, Podolski ve Sinan Gümüş'ü ise yarın duyuracak.

Antalyaspor, Podolski, Sinan ve Veysel le anlaştı #1

VEYSEL TAMAM SIRADA SİNAN'LA PODOLSKİ VAR

İmza töreninde konuşan Veysel, Antalyaspor'un kendisi için yeni bir başlangıç olduğunu söyledi. Uzun yıllardır Süper Lig'de forma giydiğini belirten Sarı, "Çok fazla takım değiştirmedim. Bu ligdeki dördüncü takımım. İnşallah uzun yıllar bu formaya, camiaya hizmet ederim. Ligde durumumuz iyi değil ama hep birlikte bunun üstesinden geleceğimize inanıyorum. Birlik beraberlik içerisinde olduğumuz sürece inşallah bu takımı hak ettiği yere getireceğiz." diye konuştu.

Antalyaspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu Aytaç Altay ise, Veysel Sarı'nın Antalyaspor'da başarılı olacağına inandığını vurguladı.

Transfer görüşmelerini sürdürdüklerini anlatan Altay, "Transferlerimiz devam edecek. Sinan Gümüş ile anlaştık, yarın sözleşme imzalayacağız. Podolski de yarına kadar sonuçlanır diye düşünüyorum. Belirli bir noktaya geldik. Ufak detaylar kaldı. Yarın Podolski'nin de açıklamasını yaparız." dedi.

Altay, orta saha oyuncusu transferi için de önlerinde 3-4 alternatif olduğunu belirtti.

Antalyaspor, Podolski, Sinan ve Veysel le anlaştı #2