Alex ile Hürriyet Gücer arasında gülümseten konuşma

Alex ile Hürriyet Gücer arasında gülümseten konuşma

Eski futbolcu Hürriyet Gücer’in, Fenerbahçe’nin efsane futbolcusu Alex de Souza’nın Kadıköy'deki heykelinin önünde poz verdiği fotoğraf, sosyal medyada beğeni topladı.

Alex ile Hürriyet Gücer arasında gülümseten konuşma

Fenerbahçe'nin efsane kaptanı Alex de Souza ile son olarak Eskişehirspor'da forma giyen Hürriyet Gücer, sık sık sosyal medya üzerinde gülümseten diyaloglara imza atıyor.

Süper Lig'de oynadığı yıllarda Fenerbahçeli oyuncu Alex de Souza ile rakip olarak sık sık karşı karşıya gelen Hürriyet Gücer'in son Alex paylaşımı, sosyal medyada ses getirdi.

Alex ile Hürriyet Gücer arasında gülümseten konuşma #1

FUTBOLU BIRAKTI, ALEX'İ BIRAKMADI 

Son olarak Eskişehirspor formasını giydikten sonra 2018 yılında futbolu bırakan Gücer, Kadıköy'de bulunan Alex de Souza'nın heykeli ile çektirdiği fotoğrafı 'Eski günlerdeki gibi beraberiz' notuyla paylaştı.

Bu paylaşım kısa süre içinde binlerce kişi tarafından beğenilirken, Alex de Souza da esprili bir dille gönderiye yorum yaptı.

ALEX'TEN SARI KARTLI GÖNDERME

Efsane futbolcu, beğendiği fotoğrafa gülücük emojisiyle birlikte 'sarı kart' yorumunu bıraktı.

Alex de Souza, geçmiş yıllarda katıldığı bir programda kendisine sorulan "Gördüğün en gaddar futbolcu kimdi?" sorusuna "Hürriyet Gücer. Bu adamın vücudumda bıraktığı en az 7-8 kalıcı iz var." cevabını vermişti.

Alex ile Hürriyet Gücer arasında gülümseten konuşma #2