Ahmet Nur Çebi: Koca bir camia, üzülürse çok üzer

Ahmet Nur Çebi: Koca bir camia, üzülürse çok üzer

Ahmet Nur Çebi, cenaze töreni için geldiği Karabük'te gazetecilerin sorunlarını yanıtladı.Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Beşiktaş'ın bu sene her zamanki gibi şampiyonluğa oynayacağını söyledi.

Ahmet Nur Çebi: Koca bir camia, üzülürse çok üzer

Karabük'te bir cenaze töreninde sonra açıklamalarda bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi takımın her zaman ki gibi bu yılda şampiyonluğa oynayacağını ifade etti.

Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları:

"Hocamdan çok memnunum"

Her sezon olduğu gibi bu sezonda da şampiyonluğa oynayacaklarını vurgulayan Çebi, "Şampiyonluğa oynadığımızın işaretlerini takımın performansında görüyoruz. Hocamdan çok memnunun. Her spor adamı eleştirilebilir, bu işin doğasında var çünkü insanoğlunun en iyi bildiği şey futbol, herkes futboldan çok iyi anlıyor." diye konuştu.

Ahmet Nur Çebi: Koca bir camia, üzülürse çok üzer #1

"Bedeli ağır olur, burası Beşiktaş"

Hakemler hakkında konuşan Ahmet Nur Çebi, "Bir, bu sene bu takım şampiyonluğa oynayacak. İki, bunu bu hocayla yapacak. Üç, elimizdeki kadro muhteşem. Dört, yabancı sayısında bu kadar ısrar olmamalıydı, rekabeti öldürüyor. En önemlisi 'Bu hakemler lütfen gitsin yerine yenileri gelsin.' derken ben genç arkadaşları kastettim. Ben eski hakemleri sanki böyle kötülüyormuşum gibi algılanıyor, böyle bir şey yok. 30 yaşındaki bir futbolcuyu gönderip bir takım gençleşmeye çalışırken neden TFF gençleşme hareketlerini başlatıp da genç çocuklara yer vermiyor. Ben bunun tartışılmasını açtım ama maalesef hakemler bizim üzerimizde halen tepinmeye devam ediyorlar. Bedeli ağır olur, burası Beşiktaş, ben değilim sadece. Koca bir camia, üzülürse çok üzer." dedi.

Ahmet Nur Çebi: Koca bir camia, üzülürse çok üzer #2

"Önlerinde Necip ağbeyleri var"

Berkay Vardar hakkında değerlendirmede bulunan Çebi, "Altyapıdan gelen Berkay, her ne kadar Başakşehir maçında yenildiysek de ona ne kadar yer verdiğimizi herkes gördü. Artı, önlerinde Necip ağabeyleri var. Necip'e taraftarlarımız bazen küsüyor kızıyor ama biraz yanlış oluyor. Necip'in koşmadığı yangın yeri yoktu Beşiktaş'ta. Dolayısıyla bu camia her zaman için altyapısından gelen Necip Uysal'a saygı ve sevgi göstermek zorunda. Bunu da umarım bundan sonra yapacaklardır." ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi: Koca bir camia, üzülürse çok üzer #3

"Necip'e laf söylenmesini asla kabul etmiyorum"

Necip'e yapılan eleştirilere cevap veren Ahmet Nur Çebi, "Kimsenin, özellikle altyapıdan gelmiş, her yangın yerine itfaiye eri gibi koşmuş Necip'e laf söylenmesini asla kabul etmiyorum. Necip halen bizdedir ve bizde olmaya da devam edecektir. Keşke bütün altyapıdan gelen çocuklarımız Necip gibi kulüplerine bağlı, aidiyet duygusu içerisinde olsun. Necip'in yaptığını yapamayan çok futbolcumuz oldu maalesef altyapıdan gelen." değerlendirmelerinde bulundu.

İlginizi Çekebilir
TBMM'de Kılıçdaroğlu'nun bütçe konuşmasında tansiyon arttı
TBMM'de Kılıçdaroğlu'nun bütçe konuşmasında tansiyon arttı
1589 YORUM
Politika
Altın Kelebek'te ödül alan Pınar Deniz: Dünyayı kurtarmam lazım dedim
Altın Kelebek'te ödül alan Pınar Deniz: Dünyayı kurtarmam lazım dedim
727 YORUM
Gündem
Cristiano Ronaldo, Al-Nassr ile anlaştı
Cristiano Ronaldo, Al-Nassr ile anlaştı
279 YORUM
Transfer dosyası
Günde sadece 30 dakikanı ayırarak zengin olabilirsin!
ADVERTORIAL
CoinPro
TÜİK kasım ayı enflasyonunu açıkladı
TÜİK kasım ayı enflasyonunu açıkladı
703 YORUM
Ekonomi