Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak

Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak

Beşiktaş'ın başkanı Ahmet Nur Çebi, şampiyonluk sonrası açıklamalarda bulunurken geleceğe yönelik de değerlendirmeler yaptı.

Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak

Beşiktaş ve Kulüpler Birliği Başkanı Ahmet Nur Çebi, takımın geleceği ve yabancı sınırıyla ilgili açıklamalarda bulundu. Çebi, transfere dair önemli ipuçları verirken, sezonun da kısa bir değerlendirmesini yaptı.

Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak #1

İşte Ahmet Nur Çebi'nin açıklamaları şu şekilde:

"İKİ TERTEMİZ KUPAYI CAMİAMIZA HEDİYE EDİYORUZ"

"Çok zorluk içinde alınmış iki kupa. Hem pandemi hem ekonomi, zorlu bir süreçti. Bu süreçte, kafamı yastığa koyduğumda 'Bırakmam Seni' kampanyası aklıma geldi. Biz aslında ateşi o gün yakmışız. Her şey çok güzel. Keyif alıyoruz. Bu iki tertemiz kupayı camiamıza hediye ediyoruz."

"BEN HER ZAMAN İNANANLARDANDIM"

"Ben her zaman inananlardandım. İnancımda değişiklik yoktu, tedirginliğim 'oyuncularımız tedirgin oldu mu' konusundaydı. Çocuklar da beni toplamaya çalıştılar. Karşılıklı oldu."

Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak #2

"KALBİ KIRILANLARDAN ÖZÜR DİLİYORUM"

"Çok üzüldüğüm taraflar oldu. Söylediklerimizin cımbızlanarak başka yerlere çekilmesiyle karşılaştık. Çok net şeyler söyledik, konuşmalarımızın başında camiaları öven şeyler o kısma alınmadı. Bunlar beni çok üzdü. Kasıtlı bir kırıcı ifadem olmaz. Anlamadan yaptıysak da özür dileriz. Kalbi kırılanlardan özür diliyorum."

"YÜKSEK FİYAT İYİ TAKIM DEMEK DEĞİL"

"Fiyatı yüksek bir takım düşünmüyorum ama en iyi takımı kurmayı düşünüyorum. Yüksek fiyat, iyi takım demek değil. Elimizde alternatiflerimiz var ve onlarla görüşmelere başlayacağız."

Ahmet Nur Çebi'den Rachid Ghezzal açıklaması - İZLE

"UMARIM SERGEN HOCA'YLA DEVAM EDERİZ"

"Hocamızı, değerli kardeşimizi, buraya gelmesi için çağıran bizim yönetimimiz. Bizde değişen bir şey yok. İlk gün ne söylediysek, bugün de dediklerimizde bir değişiklik yok. Umarım Sergen Hoca'yla önümüzdeki yıllarda da birlikte oluruz."

"GHEZZAL, GOMEZ VE TALISCA GİBİ OLMAYACAK"

"İnşallah Ghezzal'de, Gomez ve Talisca'daki gibi olmayacak. Mevcut oyuncularım ve hocalarımla yola devam etmek istiyorum."

Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak #3

"DORUKHAN'A EURO 2020 SONRASI BAKACAĞIZ"

"Dorukhan için şimdi EURO 2020 var, EURO 2020 sonrasında bakacağız. Döndüğünde ortak bir karar veririz."

"VAR'DAN CANI YANMAMIŞ KULÜP YOK"

"VAR, benim başından beri desteklediğim bir uygulamaydı ama onda da tedirginlikler başladı kulüplerde. Kullanılması insan emeğine dayandığı için, orada da eleştiriler başladı. Canı yanmamış hiçbir kulüp yok. İnsan hata yapar ama bazı meslekler var ki, çok hatayı kaldırmaz. Hassasiyet gerekir.   Ben kulübün ekonomik darbelerden zarar görmeden yaşayacağı bir düzen istiyorum. Başarı bir şekilde gelir ama ekonominiz bittiyse, başarı getiremezsiniz. Asıl tercihim, birbirine kenetlenmiş bir Beşiktaş camiası."

Ahmet Nur Çebi: Ghezzal, Gomez ve Talisca gibi olmayacak #4

YABANCI OYUNCU KONUSU

"Yabancı oyuncu konusunda Kulüpler Birliği olarak, bütün kulüplerin ortak birleştiği nokta, bir önceki sezonun devamı, 14 sayısının devamının devamı için talebimizi federasyona ilettik. 15-20 gün evvel ilettik, herhalde değerlendireceklerdir."