Ahmet Nur Çebi, Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Ahmet Nur Çebi, Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, Bankalar Birliği ile yapılan anlaşma hakkında konuştu. Çebi, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kendisine, "Veriyoruz, sonra bir daha veriyoruz. Bitmiyorsunuz" dediğini söyledi.

Ahmet Nur Çebi, Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi anlattı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi, bugün basın mensuplarıyla bir araya geldi.

Kulüplerin, Bankalar Birliği ile yaptığı anlaşmalara değinen siyah-beyazlı kulübün başkanı, konuyla ilgili Cumhurbaşkanı Erdoğan ile arasında geçen görüşmeden de bahsetti.

"ALİ KOÇ İMZALAMAMAKTA HAKLIYDI"

Çebi, "Ali Koç imzalamamakta haklıydı. Fikret Orman bizden önce imzayı attı. Galatasaray imzayı attığı için 'değiştirin' diyemiyor. Ali Koç Başkana da 'Senin paraya ihtiyacın yok, imzalamadın' dendi. Ben benden önce imzalandığı için 'Bu böyle olmaz' diye itirazda bulundum." dedi.

Ahmet Nur Çebi, Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi anlattı #1

"VERİYORUZ VERİYORUZ BİTMİYORSUNUZ DEDİ"

Beşiktaş Başkanı, "Sayın Cumhurbaşkanı sağ olsun 1.5 saat beni dinledi. Durumu anlatmaya çalıştım. 'Veriyoruz, bir daha veriyoruz, sonra bir daha... Bitmiyorsunuz!' dedi. Ben de kendisine bir spor yasasıyla her yönetimin sorumlu olacağı bir düzenlemeyle bu işin olabileceğini anlattım. Sorumlu kişilere, 'Makul gözüküyor, siz de inceleyin' dedi. 'Ayrı gayrı olmaz Fenerbahçe ve Galatasaray da olacak' dedi. Pandemi süreci girmese nisan, mayısta bitebilirdi. Görüşmeler sürüyor. Can sıkan maddeler var. Testlimiyetçilik yok, direnç gösteriyoruz. Yılbaşına kadar olabilir ama o da zor gözüküyor." ifadelerini kullandı.

Ahmet Nur Çebi, Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi anlattı #2

Ahmet Nur Çebi, Erdoğan ile yaptığı görüşmeyi anlattı #3