Abdurrahim Albayrak: Mustafa Cengiz'in sözlerine çok üzüldüm

Abdurrahim Albayrak: Mustafa Cengiz'in sözlerine çok üzüldüm

Galatasaray'ın İkinci Başkanı ve başkan adayı Yiğit Şardan'ın listesinde olan Abdurrahim Albayrak, çarpıcı açıklamalar yaptığı Twitter sesli sohbet odasından ağlayarak ayrıldı.

Abdurrahim Albayrak: Mustafa Cengiz'in sözlerine çok üzüldüm

Galatasaray’ın olağan genel kuruluna sayılı günler kala Abdurrahim Albayrak’tan çarpıcı açıklamalar geldi.

Twitter Space’de Haluk Yürekli ve Gökhan Dinç’in yaptığı sesli sohbet yayınına konuk olan sarı-kırmızılı yönetici, Başkan Mustafa Cengiz’in çok tartışılan basın toplantısını değerlendirdi.

Abdurrahim Albayrak: Mustafa Cengiz'in sözlerine çok üzüldüm - İZLE

“BAŞKAN’IN SÖZLERİNE ÇOK ÜZÜLDÜM”

Albayrak, “Başkan Mustafa Cengiz’in yaptığı son toplantıda çok üzüldüm, en çok zararı ben gördüm. Başkan adayı olacaktım, olmadım vazgeçtim.” dedi.

Abdurrahim Albayrak: Mustafa Cengiz in sözlerine çok üzüldüm #1

“BU KONULARA GİRMEZ SANIYORDUM”

Cengiz’e serzenişini sürdüren Abdurrahim Albayrak, “Mustafa başkanın bu konulara gireceğini düşünmüyordum, olay başka yerlere gitti. Başkan benimle beraber o toplantıya çıkmak istedi, ben çıkmadım.” ifadelerini kullandı.

“FATİH HOCA İLE BİZİ KİMSE AYIRAMAZ”

Albayrak, Fatih Terim hakkında ise, “Fatih hocayla benim aramın kötü olma ihtimali yok. Yıllarımızı beraber geçirmişiz, hocayla bizi kimse ayıramaz, bizim aramıza kimse giremez. Fatih hocayla bizim dostluğumuz bitmez. Fatih hocayla en son Malatya maçından sonra Florya’da beraberdik. Uzun uzun transfer listesi üzerine konuştuk.” açıklamasında bulundu.

Abdurrahim Albayrak: Mustafa Cengiz in sözlerine çok üzüldüm #2

"BEN KİMSEYİ SATMADIM"

Albayrak 'Fatih Terim ile niye görüşmüyorsunuz?' sorusu üzerine "Ben kimseyi satmadım. Satmam. Yiğit Şardan mart ayında teklif yaptığında Mustafa Cengiz'i satmadım. Mesut Yılmaz rahmetli oldu ama hala her cuma mezarına giderim. Ben kimseyi satmam" yanıtını verdikten sonra duygusallaştı ve ağlamaya başladı. Albayrak daha sonra "Daha fazla konuşamayacağım. Özür dilerim." diyerek odayı terk etti.