3 kez tekrarlanan penaltıyı kaleci ve stoper kurtardı

3 kez tekrarlanan penaltıyı kaleci ve stoper kurtardı

TFF 2. Lig'de Uşakspor ile Ergene Velimeşespor arasında oynanan maçta 90. dakikada verilen ve üç kez tekrarlanan penaltı atışında Uşaksporlu kaleci ve defans oyuncusu gole izin vermedi.

3 kez tekrarlanan penaltıyı kaleci ve stoper kurtardı

Uşak 1 Eylül Stadı'nda Uşakspor, Ergene Velimeşespor'u konuk etti.

Son dakikasına ev sahibi ekibin 2-0 üstünlüğüyle girilen müsabakada, Türker Toptaş'ın rakibine yaptığı müdahalenin ardından karşılaşmanın hakemi Egemen Artun konuk takım lehine penaltı verdi.

3 kez tekrarlanan penaltıyı kaleci ve stoper kurtardı #1

3 PENALTI KURTARILDI

Uşakspor kalecisi Ersin Aydın, İbrahim Fatih Dilek'in ilk penaltı atışını kornere çelmesine rağmen hakem, kalecinin kural ihlali yaptığı gerekçesiyle penaltı atışının tekrarlanmasını istedi ve kaleci Ersin Aydın'a sarı kart çıkardı.

İkinci penaltı atışı da kaleci Ersin Aydın tarafından kurtarılırken, hakem bir kez daha penaltı atışının kural ihlali yüzünden tekrarlanmasını istedi ve kaleci Ersin'e ikinci sarı karttan kırmızı kart gösterdi.

3 kez tekrarlanan penaltıyı kaleci ve stoper kurtardı - VİDEO

Maçtaki oyuncu değişikliği hakkını tamamlayan Uşakspor'da üçüncü penaltıda kaleye defans oyuncusu Levent Aktuğ geçti. İbrahim Fatih Dilek'in üçüncü penaltı atışı da Levent Aktuğ tarafından kurtarıldı. Karşılaşma, Uşakspor'un 2-0 üstünlüğüyle sonuçlandı.

Uşakspor Teknik Direktörü Hasan Erkin Şimşir, yaptığı açıklamada, gösterdikleri performans dolayasıyla oyuncularını kutladı.