27 Kasım 2021 Cumartesi maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?
27 Kasım 2021 Cumartesi maç takvimi: Bugün hangi maçlar var?
Futbolu yakından takip eden vatandaşlar, günün maçlarını araştırıyor. Futbolseverler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu gündeme getirdi.
Giriş:
ensonhaber.com
Süper Lig ve Milli Takım dışında da dünya futbolunu takip edenler, günün maç takvimini merak ediyor.
Hazırlık maçları dahil olmak üzere yayınlanan her karşılaşmayı izlemek isteyenler, "Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?" sorusunu araştırıyor.
Maç heyecanını yaşamak isteyen futbolseverler, bu soruların cevaplarını net bir şekilde öğrenmek istiyor.
Peki, Bugün hangi maçlar var, kimin maçı var, saat kaçta, hangi kanalda?
BUGÜN KİMİN MAÇI VAR, NE ZAMAN, SAAT KAÇTA, HANGİ KANALDA?
10:30 Seongnam - Gwangju Güney Kore K-League Bilyoner TV
11:00 Tom Tomsk - Neftekhimik Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
11:45 Adelaide United - Melbourne City Avustralya A Ligi Bein Sports 4, Bilyoner
TV 11:45 Sydney FC - Macarthur Bulls Avustralya A Ligi Bein Sports 2, Bilyoner TV
12:00 Yenisey - SKA Khabarovsk Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
13:00 Afjet Afyonspor - Kahramanmaraş TFF 2. Lig Yayın Yok
13:00 Sakaryaspor - Etimesgut Bld. TFF 2. Lig Yayın Yok
13:00 Elazığspor - Kütahyaspor TFF 3. Lig Yayın Yok
13:00 Uşakspor - Eskişehirspor TFF 2. Lig Es TV Eskişehir
13:00 Akhisarspor - Şanlıurfaspor TFF 2. Lig TRT Kürdi
13:00 İnegölspor - Sarıyer TFF 2. Lig Yayın Yok
13:30 Antalyaspor - Alanyaspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
13:30 Kocaelispor - Menemenspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
13:30 İstanbulspor - Denizlispor Spor Toto 1. Lig TRT Avaz, Bein Sports Max 2
14:00 Akron Togliatti - Orenburg Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
14:00 Volgograd - Fakel Voronej Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
14:00 Spartak Moskova 2 - Tekstilshtik Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
14:00 Torpedo Moskova - Volgar Astrakhan Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
14:00 Legion - Kalju Estonya Premium Liga Bilyoner TV
14:00 Ural - Sochi Rusya Premier Lig Bilyoner TV
14:30 Gornik Leczna - Gornik Zabrze Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
14:45 Hvidovre IF - Fredericia Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
15:00 Sabah Bakü - Keşla Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
15:30 Erzgebirge Aue - Darmstadt 98 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 4, Bilyoner TV
15:30 Karlsruhe - Hannover 96 Almanya Bundesliga 2 Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
15:30 Schalke 04 - Sandhausen Almanya Bundesliga 2 Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV
15:30 Arsenal - Newcastle İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
15:30 Preston - Fulham İngiltere Championship Bein Sports beIN Connect
16:00 Ç.Rizespor - Kayserispor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
16:00 Alaves - Celta Vigo İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smar, tBilyoner TV
16:00 Boluspor - Eyüpspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
16:00 Sepsi - Chindia Targoviste Romanya Liga 1 Bilyoner TV
16:00 Alania Vladikavkaz - Veles Moskova Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
16:00 Krasnodar 2 - M.Lipetsk Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
16:00 Kuban - Olimp Dolgoprudny Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
16:00 Alessandria - Cremonese İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Ascoli - Monza İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Benevento - Reggina İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Cosenza - Spal İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Frosinone - Pordenone İtalya Serie B Bilyoner TV
16:00 Borussia Dortmund 2 - Kaiserslautern Almanya Bundesliga 3 Almanya FF Youtube
16:30 Dornbirn - BW Linz Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
16:30 Liefering - Kapfenberg Bulls Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
16:30 Rapid Wien 2 - St.Polten Avusturya 1. Ligi Bilyoner TV
16:30 Akhmat Grozny - Rostov Rusya Premier Lig Bilyoner TV
17:00 Empoli - Fiorentina İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
17:00 Sampdoria - Verona İtalya Serie A S Sport Plus, Bilyoner TV
17:00 Eskilstuna United - Landskrona İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Falkenbergs - Brage İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Gais - Sundsvall İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Helsingborg - Vasteraas İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Östersunds - Akropolis İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Trelleborgs - Jönköpings İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Varnamo - Norrby İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Vasalunds - Orgryte İsveç Superettan Bilyoner TV
17:00 Dragovoljac - ND Gorica Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Vendsyssel - F.Amager Danimarka 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Radomlje - Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Mikulas - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:00 Pohronie - Zlate Moravce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:00 AS Trencin - Dunajska Streda Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:00 Tallina Kalev - Tammeka Estonya Premium Liga Bilyoner TV
17:00 Bryne - Strommen Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Fredrikstad - Ranheim Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Grorud - Ham Kam Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 KFUM Oslo - Jerv Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Raufoss - Asane Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Start - Sandnes Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Stjordals Blink - Aalesund Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Ull Kisa - Sogndal Norveç 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Slask Wroclaw - Stal Mielec Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
17:00 Radomlje - Domzale Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
17:00 Mikulas - Michalovce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:00 Pohronie - Zlate Moravce Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:00 AS Trencin - Dunajska Streda Slovakya Fortuna Ligi Bilyoner TV
17:15 Neftçi Bakü - Sebail Azerbaycan Premier Ligi CBC Sport
17:30 Bochum - Freiburg Almanya Bundesliga Bein Sports Max 2, Tivibu Spor , 4Bilyoner TV
17:30 Köln - Monchengladbach Almanya Bundesliga Bein Sports 4, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
17:30 Greuther Fürth - Hoffenheim Almanya Bundesliga Bein Sports beIN Connect, Bilyoner TV
17:30 Hertha Berlin - Augsburg Almanya Bundesliga Bein Sports beIN Connect, Tivibu Spor 5, Bilyoner TV
17:30 Wolfsburg - B.Dortmund Almanya Bundesliga Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV
18:00 Crystal Palace - Aston Villa İngiltere Premier Lig A SporS Sport Plus
18:00 Liverpool - Southampton İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
18:00 Norwich City - Wolverhampton İngiltere Premier Lig S Sport Plus
18:00 Burgos - Malaga İspanya La Liga 2 La Liga 123 YoutubeBilyoner TV
18:00 Huddersfield - Middlesbrough İngiltere Championship Bein Sports beIN Connect
18:00 Dundee FC - Motherwell İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
18:00 Hearts - St.Mirren İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
18:00 Ross Country - Dundee United İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
18:00 St.Johnstone - Hibernian İskoçya Premier Lig Bilyoner TV
18:00 Baltika - Kamaz Rusya FNL Ligi Bilyoner TV
18:15 Valencia - Rayo Vallecano İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, Bilyoner TV
18:15 Seraing - St.Truiden Belçika Pro League Bilyoner TV
18:15 Asteras Tripolis - Atromitos Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
18:15 Brescia - Pisa İtalya Serie B Bilyoner TV
18:30 Famalicao - Portimonense Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
18:30 UTA Arad - Arges Romanya Liga 1 Bilyoner TV
18:30 NAC Breda - Helmond Hollanda Eerste Divisie Bilyoner TV
19:00 Beşiktaş - Giresunspor Spor Toto Süper Lig Bein Sports 1
19:00 Lille - Nantes Fransa Ligue 1 Bein Sports 3, Bilyoner TV
19:00 Samsunspor - Adanaspor Spor Toto 1. Lig TRT Spor, Bein Sports Max 1
19:00 Aluminij - Tabor Sezana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
19:00 Khimki - Krasnodar Rusya Premier Lig Bilyoner TV
19:00 A.Klagenfurt - Salzburg Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
19:00 Admira - Wolfsberger Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
19:00 Altach - WSG Tirol Avusturya Bundesliga Bilyoner TV
19:00 Aluminij - Tabor Sezana Slovenya 1. Ligi Bilyoner TV
19:05 Slaven Belupo - Rijeka Hırvatistan 1. Ligi Bilyoner TV
19:30 Pogon Szczecin - Lechia Gdansk Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
20:00 Juventus - Atalanta İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
20:00 Lilleström - Stromsgodset Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
20:00 Odds BK - Valerenga Norveç Eliteserien Ligi Bilyoner TV
20:00 Grasshoppers - Lugano İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
20:15 Almeria - Huesca İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
20:15 Sporting Gijon - Fuenlabrada İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
20:30 Bayern Münih - Arminia Bielefeld Almanya Bundesliga Tivibu Spor 2, Bein Sports 2, Bilyoner TV
20:30 Brighton - Leeds United İngiltere Premier Lig S Sport, S Sport Plus
20:30 Mallorca - Getafe İspanya La Liga Smart Spor HDSpor SmartBilyoner TV
20:30 Cercle Brugge - Mechelen Belçika Pro League Bilyoner TV
20:30 KAS Eupen - Kortrijk Belçika Pro League Bilyoner TV
20:30 Giannina - AEK Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
20:30 Smyrnis - Lamia Yunanistan Süper Ligi Bilyoner TV
20:30 Perugia - Cittadella İtalya Serie B Bilyoner TV
20:45 Fortuna Sittard - Groningen Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
21:00 Arouca - Boavista Portekiz Liga NOS Bilyoner TV
21:30 Rapid Bükreş - Mioveni Romanya Liga 1 Bilyoner TV
22:00 Zwolle - RKC Waalwijk Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
22:00 Rakow Czestochowa - KGHM Zaglebie Polonya Ekstraklasa Bilyoner TV
22:30 Holstein Kiel - Werder Bremen Almanya Bundesliga 2 Bein Sports 3, Tivibu Spor 3, Bilyoner TV
22:30 Valladolid - Cartagena İspanya La Liga 2 La Liga 123 Youtube, Bilyoner TV
22:30 Sion - St.Gallen İsviçre Süper Ligi Bilyoner TV
22:45 Venezia - Inter İtalya Serie A S Sport Plus, S Sport 2, Bilyoner TV
22:45 Charleroi - Anderlecht Belçika Pro League Tivibu Spor 2, Bilyoner TV
22:45 Lommel - Westerlo Belçika 1. B Ligi Bilyoner TV
23:00 Nice - Metz Fransa Ligue 1 Bein Sports 2, Bilyoner TV
23:00 Villarreal - Barcelona İspanya La Liga Smart Spor HD, Spor Smart, S Sport Plus, Bilyoner TV
23:00 Palmeiras - Flamengo Copa Libertadores Final S SportS Sport Plus,
Bilyoner TV
23:00 Willem II - G.A. Eagles Hollanda Eredivisie Bilyoner TV
23:30 Belenenses - Benfica Portekiz Liga NOS S Sport Plus, Bilyoner TV