Kyle Walker karantina günlerinde seks partisi düzenledi

Kyle Walker karantina günlerinde seks partisi düzenledi

Manchester City forması giyen Kyle Walker'ın, vatandaşlara "Evde kal" çağrısı yapmadan bir gün önce, arkadaşıyla beraber seks partisi düzenlediği öğrenildi.

Kyle Walker karantina günlerinde seks partisi düzenledi

Premier Lig futbolcuları, tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle alınan karantina kurallarını delmeye devam ediyor.

Daha önce Grealish, Dele Alli, Niasse gibi oyuncuların yer aldığı listeye bu kez Kyle Walker da eklendi.

Kyle Walker karantina günlerinde seks partisi düzenledi #1

ÖNCE SEKS PARTİSİ YAPTI, SONRA 'EVDE KAL' ÇAĞRISI

The Sun'da yer alan habere göre yıldız futbolcu, evinde bir arkadaşı ve iki hayat kadını ile birlikte cinsel ilişki partisi düzenledi. Kyle Walker'ın, cinsel ilişki partisi düzenlediği günün ertesinde 'Evde kal' çağrısı yapması dikkat çekti.

Manchester City yönetimi oyuncuya ceza vermeye hazırlanırken, Walker ise yaptığı hareketin yanlış olduğunu kabul etti ve özür diledi.

''FUTBOLCU OLDUĞUNU SONRADAN ÖĞRENDİM''

Geceye katılan eskortlardan Louise McNamara, olay gecesini anlattı.

Walker'ın evine gece 22.30 gibi gittiğini belirten Louise McNamara, evde bir kadının daha olduğunu, sonrasında da Walker'ın bir arkadaşının geldiğini söyledi.

Evde üç saat kaldıklarını belirten McNamara, "O anda kim olduğunu bilmiyordum. Ancak birkaç fotoğrafını çekmiştim. Futbolcu olduğunu sonradan öğrendim." dedi. McNamara, yıldız futbolcunun ertesi gün 'Evde kal' çağrısı yaptığını görünce çok şaşırdığını belirtti.

Kyle Walker karantina günlerinde seks partisi düzenledi #2