Cristiano Ronaldo'nun koruması aracıyla kaza yaptı

Cristiano Ronaldo'nun koruması aracıyla kaza yaptı

Lüks araba koleksiyonu bulunan Cristiano Ronaldo'nun, 1.5 milyon euro değerindeki Bugatti marka aracı duvara toslayınca hurdaya çıktı.

Cristiano Ronaldo'nun koruması aracıyla kaza yaptı

Manchester United’ın yıldız futbolcusu Cristiano Ronaldo’nun 1.5 milyon euro değerindeki Bugatti’si, duvara çarptıktan sonra kullanılamaz hale geldi.

İspanya’nın Mallorca şehrinde gerçekleşen olayda, aracı Ronaldo’nun korumasının kullandığı ve bir kır evinin girişindeki duvara çarptığı öğrenildi. Yerel basına göre, Bugatti Veyron marka araçla kaza yapan sürücünün yaralanmadığı, ancak aracın ön bölümünün parçalandığı belirtildi.

Olay mahallinde çekilen fotoğraflarda, Ronaldo’nun arabasına ait olabilecek fren izleri dikkat çekti.

Cristiano Ronaldo nun koruması aracıyla kaza yaptı #1

Kazayı koruması yaptı

Portekizli yıldız, Fransız otomobil markasının büyük bir hayranı. Kaza bölgesindeki bir görgü tanığı, “Araba duvara çarptı ama sadece maddi hasar meydana geldi ve kimse yaralanmadı. Sürücü tüm sorumluluğu kabul etti” ifadelerini kullandı.

Direksiyondaki kişinin kimliği açıklanmazken, Ronaldo ve ailesinin korumalığını yapan Portekizli ikizlerin, Afganistan’da seçkin bir özel kuvvetler birliğinde görev yaptıkları biliniyor. Daha önce ünlü isimlerin ve politikacıların korumalığını yapan Sergio ve Jorger Ramalheire kardeşler, PSP polisinden özel izinle Cristiano Ronaldo’nun yanına işe girmişti.

Cristiano Ronaldo nun koruması aracıyla kaza yaptı #2

Ronaldo araçta yoktu

İspanyol polisi, yapılan araştırmaların neticesinde Ronaldo’nun kaza sırasında araçta olduğuna dair bir bulguya rastlanmadığını doğruladı.

Aston Martin, Bentley ve Ferrari gibi araçlara sahip olan Ronaldo’nun, 20.8 milyon dolarlık araba koleksiyonu bulunuyor. Portekizli yıldız geçen yıl, 10 adet üretilen 10.4 milyon dolarlık Bugatti Centodieci marka aracı da koleksiyonuna ekledi.

Tramuntana dağlarının eteklerindeki lüks bir villada kalan United forveti, sevgilisi Georgina Rodriguez ve çocuklarıyla birlikte Mallorca’da tatilini sürdürüyor.

Cristiano Ronaldo nun koruması aracıyla kaza yaptı #3

Cristiano Ronaldo nun koruması aracıyla kaza yaptı #4

İlginizi Çekebilir
İstanbul'da bugünkü trafik yoğunluğu
İstanbul'da bugünkü trafik yoğunluğu
269 YORUM
Gündem
Fenomen Ceo'nun teknoloji şirketi için alım zamanı
ADVERTORIAL
Tesla
Motorine ikinci kez indirim bekleniyor
Motorine ikinci kez indirim bekleniyor
244 YORUM
Gündem
Cem Yılmaz'a nafaka indirimi yok
Cem Yılmaz'a nafaka indirimi yok
505 YORUM
Magazin
6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu
6'lı masanın adayı Kemal Kılıçdaroğlu
316 YORUM
Gündem