Taha Akgül, Ronaldinho ile görüştü

Taha Akgül, Ronaldinho ile görüştü

Milli güreşçi Taha Akgül, Brezilyalı futbol efsanesi Ronaldinho ile görüştü. Sosyal medyada bazı kullanıcılar, Brezilyalı ismi Killa Hakan'a benzetti.

Taha Akgül, Ronaldinho ile görüştü

Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu milli güreşçi Taha Akgül, dünyaca ünlü futbolcu Ronaldinho ile bir araya geldi.

Ronaldinho ile tanışmanın kendisi için heyecan verici olduğunu belirten milli güreşçi, “Ronaldinho ile tanışmak benim için hayal ötesi bir durum çünkü ailemle beraber küçüklüğümde hep onun maçlarını izlerdim. Kendisine bunu da söyledim.” diye konuştu.

RONALDINHO İLE NEDEN GÖRÜŞTÜ?

Taha Akgül ile Brezilyalı yıldız Ronaldinho, bir reklam projesi görüşmesi için Barcelona kentinde buluştular. Akgül, “Menajerim ve onun şirketi, Ronaldinho ile iş birliği yapıp bir reklam projesini görüşmek üzere Barcelona’da buluştular, ben de onlara eşlik ettim.” dedi.

Taha Akgül, Ronaldinho ile görüştü #1

"UNUTULMAZ BİR ANI OLDU"

Taha Akgül, 2016 Rio Olimpiyatları’nda altın aldığını hatırlatarak, “Ronaldinho’ya Rio’daki olimpiyat şampiyonluğumdan bahsettim. Rio’nun ve Brezilya’nın bendeki yerinin ayrı olduğunu söyledim. Kendisi çok sevindi ve beni tebrik etti. Özellikle Rio’da şampiyon olduğum için sevincini dile getirdi. Aramızda güzel bir sohbet oldu, unutulmaz bir anı oldu benim için.” ifadelerini kullandı.

Öte yandan sosyal medyada kullanıcılar, Ronaldinho'yu Almanya'da yaşayan Türk rapçi Killa Hakan'a benzetti.

Taha Akgül, Ronaldinho ile görüştü #2