Fatih Terim'den maç sonu açıklamalar

Fatih Terim'den maç sonu açıklamalar

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lokomotiv Moskova maçının ardından konuştu. Terim, "Galibiyetin şifresi 'Acelemiz Yok'tu" dedi.

Fatih Terim'den maç sonu açıklamalar

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Lokomotiv Moskova'yı 1-0 yendikleri maçın sonrasında açıklama yaptı.

"GÜZEL BİR GOL ATTIK"

"Bu akşamın anahtarı... Acelemiz yoktu. Oyun içinde acelemiz yok sloganıyla çalıştık. Berabere de bitirsek, avantajlı olacaktık. Acele etmeden stratejimizi uyguladık. Daha önce de golü bulabilirdik ama güzel bir gol attık. Tam istediğimiz gibi, tek paslarla... Herhalde gecenin golü."

Fatih Terim den maç sonu açıklamalar #1

"İYİ BİR TAKIM OLMADA ISRARCILAR"

"Tecrübeli veya genç ayrımı yapmaksızın bütün oyuncularım iyi bir takım olmada ısrarlılar. Tecrübelileri çıkarıyoruz, gençler giriyor, uzun zamandır oynuyorlarmış gibi gereğini yapıyorlar. Her geçen gün tecrübelenmeleri, Morutan ve Kerem'in girişte katkıları, Diagne'nin katkısı önemli."

Fatih Terim den maç sonu açıklamalar #2

"ÇOK MUTLUYUM"

"Çok kritik bir yerde, rakiplerimizin de berabere kaldığı bir gecede bizim 7 yapmamız, dönüşte Lokomotiv ile İstanbul'da oynayacağız. İki içeri, bir dışarı kaldı. Lazio ile Marsilya oynayacak, biz kazandıktan sonra her neticesi bize yansıyacak. Kolay değil ama iyi gidiyoruz, farklı gidiyoruz, bundan çok mutluyum."

Fatih Terim den maç sonu açıklamalar #3