Abdullah Avcı: Bu şekilde kırmızı kart görmemiz doğru değil

Abdullah Avcı: Bu şekilde kırmızı kart görmemiz doğru değil

Trabzonspor, UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Monaco ile karşı karşıya geldi. Mücadeleden 3-1'lik skorla mağlup ayrılan Fırtına'da teknik direktör Abdullah Avcı karşılaşma sonrası konuştu.

UEFA Avrupa Ligi H Grubu'nda Trabzonspor, deplasmanda Monaco'ya konuk oldu. Karşılaşmada 3-1'lik skorla mağlup ayrılan Karadeniz ekibinde mücadele sonrası teknik direktör Abdullah Avcı açıklamalarda bulundu.

"Bu gruptan çıkacağımızı düşünüyorum"

Gruptan çıkacaklarına inandığını söyleyen deneyimli teknik adam, "Bu seviyede 90 dakika 11'e 10 oynamak kolay bir süreç değil. Uluslararası seviyede bu kadar süre 10 kişi oynamak kolay değil. Grup 6,6,3,3. Ben bu gruptan çıkacağımızı düşünüyorum. Yarından itibaren toparlanıp lige en iyi şekilde hazırlanacağız" diye konuştu.

"Lig maçını düşünüyoruz"

Bir sonraki Monaco maçında neleri değiştireceği şeklinde soru yöneltilen Avcı, "Bugün şu an itibariyle önümüzdeki Monaco maçını değil, bir lig maçı daha var onu düşünüyoruz. Önümüzdeki hafta 3 maç var. Parça parça bunlara hazırlanacağız. Grupta son 3 maçın 2'si kendi evimizde. Bugün taraftara da teşekkür ediyorum." değerlendirmesinde bulundu.

Abdullah Avcı: Bu şekilde kırmızı kart görmemiz doğru değil #1

"Kararların hepsi doğru"

Hakemlerin kararlarını da değinen 59 yaşındaki teknik adam, "Hakemlerle ilgili en ufak bir şeyim yok. Verdikleri kararların hepsi doğru. Bu seviyede 10 kişi kalmamamız gerekiyor. Kendi oyuncumuzu o anlamda sorgulayabiliriz." yorumunu yaptı.

"Bugün planımız kazanmaktı"

Bakasetas'ın yedek kalması sorulan Avcı, "Baka, çok özel bir oyuncu ve karakter. Milli takımda sondan bir önceki maçta sakatlandı. Ama öyle bir oyuncu ki, son maçta milli takımda oynamasını beklemiyordum. Kayseri maçında da oyundan dolayı sonuna kadar tuttuk. Maçtan sonra da az süre alması gerektiğini, pas geçmesi gerektiğini ifade ettiler. Bugün kaybetmek değil kazanmaktı planımız." sözlerini kullandı.

"Taraftarlara teşekkür ediyorum"

Abdullah Avcı, maçın ardından taraftarların kendisini çağırmasına da değinerek, "Taraftarlara teşekkür ediyorum. Aslında burası zor bir deplasman değil. Bugün davet ettikleri ve destekleri için teşekkür ederim. Biz iyi yoldayız, desteklerine devam etsinler." dedi.

Abdullah Avcı: Bu şekilde kırmızı kart görmemiz doğru değil #2

İlginizi Çekebilir
"Gelsin İcardi bildiği gibi"
0 YORUM
Medya
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
BİM İcra Kurulu Üyesi Aykaç eleştirilere yanıt verdi
1090 YORUM
Gündem
Btc milyoneri Murat A. yatırım sırrını anlatıyor!
ADVERTORIAL
CryptoTrader
Yunan televizyonunda renkli hava durumu anonsu
Yunan televizyonunda renkli hava durumu anonsu
161 YORUM
Dünya
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
Melis Sezen, Carlos Ponce ile dans etti
186 YORUM
Magazin